Hayatınızda dikkat çeken biri misiniz?

bazen dikkat çekeriz bazen yerin dibine batarız. bazen bunu çok umursarken kimi zaman da umrumuzda bile olmaz.

bugün işlerim olduğu için ilkokulum olduğu yere gitmiştim. vaktim de olunca hazır gitmişken uğrayayım dedim. eski hocalar eski sınıf... panolarda hala asılı duran yazılarımı okudum eski arkadaşlarım için selam topladım bir bir. ve okulun emektarı olmuş babamın da benim de öğretmeni olan hoca hep farklıydın hiç ayarını tutturamadık ne yalan söyleyeyim beni çok şaşırttın dedi.

bazen ben de şaşıyorum kendime bazen aptal bazen sivri zeka bazen samimi bazen soğuk

bir büyüğümüz benim için aynen şu cümleyi kurmuştu ''bu kızın kafası tam benim istediğim gibi çalışıyor''

neyse sizler nasılsınız bulunduğunuz toplumda

0|0
14|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Dogal yaşarım, O yüzden dikkat çekerim çevremde, veya deliliklerimle :) yapılmayacak seyleri yaptıgım içindir. İnsanların hayallerindeki korkularındaki bir çok seyi gercek hayatda yasıyorum, Bilmiyorum takılmıyorum böyle şeylere bu yüzden olabilir.

1|0
    0|0
  • bak tip olarak kendimin beğenildiğini söyleyemem bu kabul... ama bulunduğum mecliste enerji sarfetmeden şekil değiştirmeden hit olabiliyorum... başta hiç sevilmiyorum sonradan yakamı bırakmıyorlar...

zekaya gelince trilyonluk iş adamı "sen çakmak satsan köşe olursun" der amcamınoğlu "senden bi b*k olmaz der" ekonomik olarak

babamı dinlerim ama "sen sadece gamsızsın istesen herşeyi yaparsın" der... bu doğru... ki ilişkilerimde de böyle bazen istediğim kişiye istediğim yönü verecekken bi yerde üşeniyorum kişi benden uzak kalıyor...

ama sevilirim yani... en yaşlısı da sever çocuğu da... erdemli olmaya çalışıyorum...

1|0
    0|0
  • Dikkat çekmek ne güzel konu , en sevdiğim şey ! Herkesin baktığı , aaa şuna bak şunaa bak dedikleri birisi olmaktan büyük haz alıyorum :) ahaha çok eğlenceli , her ortamda ortaya ilk atlayan yada atılan olmak çok keyifli :)) Çekingen insanlara'da saygım var tabi , ama bırakın derim çekinmeyi , kafanızı yaşayın !

1|0
    0|0
  • Dikkat çeken biriyim.Ama yaptıklarımla,konuştuklarımla dikkat çekmeyi istiyorum..

1|0
    0|0
  • dikkat çekip çekmediğimin tespiti etrafımla ilgili olmamdan geçiyor lakin ben dışarıda onca kalabalığın içinde yalnız takılmayı seviyorum(yanımda sevgilimin olmadığı zamanlarda tabi) yanımdaysada merkezim o oluyor sadece...

1|0
    0|0
  • ... Kime göre? O'na göre kötü,Bu'na göre iyi

1|0
    0|0
  • kesinlikle çok dikkat çekerim.

1|0
    0|0
  • bilmem çevreme sormak lazım. Onlar ne derse odur yani.

1|0
    0|0
  • dikkat cekmeyi sevmem kendi halimde takilmak daha uygun geliyor

1|0
    0|0
  • Dikkat çekmek hoşuma gitmez sessiz soğuk dururum ama konuştuğumda çok dikkat çekebilirim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Evet küçüklüğümden beri dikkat çekiyorum ailem hep böyle söylerdi şuan 22 yaşındayım ve durum yine aynı değişmedi.Bende ilk okul öğretmenimin doğum gününü hiç unutmadım bir gün süpriz yaptım aradım onu ve okula gittim o kadar çok mutlu olduki bir tek sen vefalı çıktın derdi bana.Bende şaşırmıştım bunu duyunca oysaki bu öğretmenimiz okulda en çok sevilne öğretmendi.Benim dışımda bir çok arkadşımın gittiğini düşünmüştüm.Gözleri doldu ağlıycak gibi oldu.Sarıldım elini öptüm ve gittim 10 kasımda yine arıycam :)

1|0
    0|0
  • evet ve aslında pek hoşlanmıyor olmama rağmen bir şekilde dikkat çekmeyi başarıyorum her seferinde. kırmızı kafalı ve geveze iken görünmez olmak çok kolay değil sanırım:))

1|0
    0|0
  • Ben tipimle ve kişiliğimle nedense cok dikkat cekiyorum malesef.

Elımde olan bişey olsa değıştırırdım

1|0
    0|0
  • Bazen var bazen yok. Bazen o derece canlı, bazen ölüm gibi soğuk. Dikkat çekip çekmediğimin ise hiç mi hiç farkında değilim.

2|0
    0|0
  • konuskann canayakın ınsanları kırmayı sevmeyen bırıyımm genelde kımsenın benden uzak kaldgını soleyememm ornek olarak gosterıldıgım cok olrr cevremdekılere kişilik konusunda ders konusunda değil:)

1|0
    0|0
  • dikkat cekmek pek bana gore degil, bazi insanlar cok seviyorlar dikkat cekmeyi, illa tum dikkatlar onlarinda uzerinde olcak, cok komik duruyo dogrusu =)

1|0
    0|0
  • çok konuşkan biriyimdir, sıcakkanlıyımdır da. hemen muhabbet kurarım. o yüzden tanınırım ve çevremdeki herkesi tanırım.

1|0
    0|0
  • birkaç kişi varlığımdan haberdardır. şu dakika 1 sene eve kapansam birkaç ( hatta bir ) kişi ve ailem dışında durumdan kimsenin haberi olmaz. sessizce yürüyorum ben.

1|0
    0|0
  • Dikkat çekiyorum sebepte güleç olmam,bir ortama girdiğimde en dikkat çeken özelliğim güleryüzlü olmam.Tabi zamanla buna eklenen özelliklerim oluyor pozitif olduğumu söylerler her nekadar buaralar bu enerjim düşsede genelde 7/24 pozitifimdir.

1|0
    0|0
  • çok nemrut biriyim

1|0
    0|0
  • çok iyi niyetli olmama rağmen, yeterince dikkat çekmediğimi düşünüyorum. bu beni bazen üzüyor.

1|0
    0|0
  • Sanırım evet.

1|0
    0|0
  • Çekiciyim

1|0
    0|0
  • Yoooo kimsenin umrunda olmam

1|0
    0|0
Yükleniyor...