Dursun Özbek in Zlatan İbrahimoviç i Alabileceğine İnanan İnsanlar Gerçekten Varmı?

Hadi Ünal Aysal olsa ya da Cem Uzan olsa tamam diyeceğimde bu yonetim Bilali alırken bile transferde pürüz çıktıda sonradan hallettiler.
Galatasarayın ne İbrayı alabilecek bir başkanı var nede ıbrayı yönetebilecek bir hocası var
Kimse kusura bakmasında daha Burak ve Emreden trip yiyen ve otoritesi sıfır olan bir hoca İbranın hocaligini yapamaz ve böyle bir transferide istemez
Kısacası kimse İbra haberlerine itibar etmesin malasefki hayaller İbrahimoviç hayatlar Burak Yılmaz.
Ha bu arada daha Sneijderinde sözleşmesini uzatamadılar görün bu vizyonsuz yönetim elindeki dünya yıldızıyla bile anlaşamıyor.
Hala gerçekten inanan varmı?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yinemi gizli?:) cok zor ama imkansiz degil maddi sikinti halledilirse ibra gs gibi bir takima gelmek ister herturlu.

0|0
    0|0
    • Merak etme İbra gelse bile Hamza Burak kusmesin diye istemez:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Kafamı attırmayın zlatana ben sponsor olacağım sonunda

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak galatasaraylılar Ünal Aysal gibi adamı nasıl yedi anlamam alamaz bu dursun özbek :)

0|0
    0|0
  • Ibra sıcak bakarsa alır, bunda anormal bir şey yok. Zaten alınırsa da sponsor desteğiyle alınacak.

0|0
    0|0
    • Ibrayi yönetebilecek bir hoca var mı takimda

• Yoneticiligini Emre ve Burak gösterdi bize:)

• Evet, Inter maçında gördük ;)

• alabilir önemli olan ibrahimoviçin sıcak bakması

0|0
    0|0
  • %10 gibi bir hitimalle inanıyorum :D

0|0
    0|0
  • Cok düşük ihtimal olmakla birlikte kardeşim her an herşey olabilir imkansız değil

0|0
    0|0
  • Babayı alır

0|0
    0|0
  • İnanıyrm

0|0
    0|0
Yükleniyor...