Bana hediye almadı yıl dönümümzde de almamıştı... Haklı değil miyim ya?

siz erkeklerin yarışneden çoğu neden böylesinz böyle özel günleri hiç umursamıyor takmıyorsunz :( erkek arkdaşımın durumu çok iyi dgl ama yarım elma gönl alma derler bir gül alssa mutlu olurum ama bu resmen bir ödunn :( bsy almadı ne alım ne alım dedi begndgm bir şal var dedim 15 tl parayı bana ver bn alım dedim tamam dedi sbh oldu neymiş yarın veririm sinirlendm alma bsy dedim neymiş kendi daha farklı şeyler alckmış bugüneden için dior dedm benim diğer kızlardn eksiığim ne yaa uff uff ödünsün dedim ödunn seneden bugün soğudum dedim hiç ilgi göstermiyorsn dedim fazla üzerrine gittim dün acaba onu üzdümmü haklı dglmiyim ya :(

Güncellemeler:
ne zmn bşy yapmaya kalksa ben onu sinir ediyomuşum yapacagınıda yapamıyomuş bahaneside bu hepppp :(
bide ben onun aldıgı şeyleri begenmiyorum zevksizsin dedm parayı ver begendigimi alım dedim olmadı

0|0
314

En İyi Kız Görüşü

• Eğer onu seviyorsan herşeyi ve her özelliği ile sevmelisin. Umursuzluk insanın karakterinde olan birşeydir bunu değişmez. Hem bazı kişiler sevgilerini göstermek ve belli etmek istemezler bu yüzden ilgisiz gibi görünürlebilirler ama aslında içlerinde duygularını çok derin yaşarlar eğer sevgisinden eminsen bu konularda hiç üstüne gitme derim çünkü aksi halde fazla ilgi beklemez onu bunaltır ve sıkar ama sevgisinden emin değilsen işte buna birşey diyemem. Bu yüzden hediye konusuna da bu kadar takıp kendini üzmen saçma olur. Kusura bakma ama hediye almadığı için 15 tl isteyip ver ben kendim alayım demen de yüzsüzlük olmuş bir daha yapmanı kesinlikle önermem. Ayrıca aldığı hediyeleri beğenmiyorum demişsin hediyeyi asıl değerli kılan şey ne alındığı değil onu alan kişinin seni düşünerek o hediyeyi almış olmasıdır bu yüzden zevksizsin deyip parayı ver beğendiğimi alayım demen de başlı başına büyük bir hata.

1|0
    0|0
    • hatamı anladım özür diledim ztn :( teşekkür ederim

• rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• özel gün derken yıldönümümü ? valla doğum günü haricinde uğraşamam ben de gerek yok aydönümü yıldönümü falan

1|0
    0|0
  • zuahah parayı ver ben alim :D şaka olduğunu söyle. sen alacaksan hediyenin ne anlamı kalıyor. bu gibi şeyleri neden sorun yapıyorsunuz. güzel bir söz o hediyelere bedeldir.

1|0
    0|0
    • güzell sözü bile yok yaaa

• hediyeleşmek güzel ama üstüne gitme, durumları sıkışık ki bişi yapamıyor. emin o senden daha çok istiyordur sana herşeyin en güzelini almayı ama imkanlar olmayınca olmuyor. birbirinizin kıymetini bilin. ben hediye felanda istemiyorum sadece bir mesaj atsa hatırlansam o bile bana yeter.

• dogru diyorsun hatamı anladım ztn özür diledim :(

• bu özel günler çok saçma neymiş yıldönümüymüş neymiş sevgililer günüymüş vay neymiş hediyeymiş vay unutmuşmuş bırakın artık bunları erkeklerin(öyle entel danteller hariç) böyle şeylere takmaz fazla erkek sadece sever tamam süprizlere gerek vardır ama onu bir güne özel istemek zorlamaktır o hediye yürekten gelmez ki bi kere sen söylemeden hediyedir sveginin ölçüsüde hediye değildir. bir kelime binlerce hediyeden ii dir . ama birz özenti birz istekle sürekli bi günlede bekliyoruz bunu .ayrıca senin orda 15 tl ver ben alim demen kadar yanlış birşey yook bence tamam öneride bulunursun ama ben alim dersen neresi hediye ya beleşe getirmeye çalışıyon yada özentilik seninkisini k.bakma dogrusu bu alınma yani oturup konuş sevgilinle bana biraz ilgi göster de falan filann tamam mı

0|0
    0|0
  • Ben özel günlerde değil de normal günlerde hediye almayı daha çok seviyorum. Hediye almanın ve vermenin günü olmaz.

1|0
    0|0
    • normal gündede süpris yapmıo hiçç

• Biraz daha anlayışlı olması gerektiğini bu ve buna benzer konuları konuşmayı dene bunun ayıbı yok çekinecek bir durum da yok.

• söledim dün gece hep bni haksız buluoı

• parayı sen bana ver ben alim ne güzel bi hediye alma anlayışı :)

1|0
    0|0
    • onun aldıkları benim zevkime uygun degilll

• o zaman ne bilim biraz oyun oynayın işte sen bişeyleri beğen biraz ima et öyle alsın

• dogum günmde bile almadı

• pinti olduğu içindir başka sebep arama

1|0
    0|0
  • yaa cocuk sana deger vermiyor ozaman

1|0
    0|0
    • diyorum kendine kendimi çok degersiz hissediyorum dio sn benim aldıklarımı begenmiyosun adı üstünde hediye dio ztn bu zmna kadar dogru dürst bşy almadkii ya :D

• siz erkeklern çogu böle işte

• Yaa napiyim be elimde degilki sana birsi gelse kirarmisin ? yaa iste bende sanki kapasite biraz fazla ahah herkez basaramaz sanirim

• parasız aşk olmaz hediyesiz sevgi sürmez ayrılmalısın

1|0
    0|0
    • herşey hediye para degildir ama düşünmesi lazımm herzmnda bni bahne edio benim yüzümdn bşy yapamıyomuş yalana bak

• özel günlerini bilmezse o insan ilişkinin ne anlamı kalır

• görmemezliktn geliyorum

• parayı ver ben alırım denmez..Birlikte bakarsınız bunu çok beğendim diye gösterirsin...Eşşek değilse orada alır..Anlattığın adam olmaz defet gitsin..Bu odunlarda ne bulursunuz ? Bilmiyorum...Donunun içindeki her adamda var..

0|0
    0|0
    • napalım gönül bu akada konuyor b... da

• işte o otla b.k hayatının ve kaderinin seçimin oluyor...Ya adam birini bulup aile gibi güzel bir hayatın oluyor yada sürüm sürüm sürünüyorsun. çile çekip yaşadım sanıyorsun..

• hım :(

• onun aldıklarını beğenmiyorsan yapacağı birşey yok sanırım ama dediğin gibi çiçek olabilirdi buna kimse hayır demez

0|0
    0|0
    • evt kmse hayr dmz alcgı şeyi ama agzımla söledim

• anlaştık ismini yazarmısın bana özelden ?

• yok .D

• özel günler ne ya. hediye almakla mı özelliği artıyor? sen neden almıyorsun sonuçta ikinizin yıldönümü değil mi? kesinlikle haksızsın gururunu incitmiş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • almak şart mı ki ? dmek ki hediye almayı seven biri dğil

0|0
    0|0
  • odun dmeek ki

0|0
    0|0
  • bence ayrıl yürümez bu ilişki,madem odun bulcun bir tane keser oda onu parçapinçik yapsın:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gerçkten de insanı sinir edersin sen hiç öyle ver parayı ben alırım denirmi ya.. almıyorsa almasın berkide alıcaktır da böle yapıorsun die almıordur begenmiorum demişsin çocuga resmen niye alsın sana hediye yüzüne vurasın diyemi.. bu durumda çocuk alsa suçlu almasa suçlu :) yazık gariba valla acıdım

0|0
    0|0
  • Tüh güncellemeliri kaçırmışım.

Neyse şu özel gün saçmalıklarına ayak uyduranlara katılman üzücü. Böyle erkekleri öpüp de başıma koyarım.

He güncellemelere gelince hediye anlayışına hayran kaldım.

0|0
    0|0
    • hediye anlayışıma nasıl hayran kaldın

Yükleniyor...