Dilimde yapı bozukluğu olabilir mi?

Linke göre dilimizde 2 tane yer varmış mesela tuzun tadını almamız için ben tuz yediğim zaman bütün dilimin heryeri tuzun tadını alıyor anlamadığım linke göre niye 2 bölge değilde dilimin heryerinde alıyorum tuzun tadını tad alma bozukluğu olabilirmi?demek istediğim tuzun tadını dilin tüm bölgesinde fazlaca hissetmek normalmidir?

link

çünk dilin ön kısmı acı tadı almak içinmiş fakat ben dilimin ucuna tuz sürdügüğüm zaman tuz tadını çok net bir şekilde alıyorum nedenini anlamadım sanırım bi anormalilik var bende

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• dilinin bağlantı noktası olan yutağa kadar sinir uçları vardır, sadece seninkiler daha hassastır bu sebeple de her alanda daha rahat hissiyat sağlamaktadır. damak tadına önem verecek bir yapın olur dert etme.

0|0
    0|0
    • dert etmiyorumda diğer insanlarda nasıl acaba onu merak ediyorum

• restoranlarda çeşniciler vardır belki bilirsin, onlar bu özelliğe sahip kişilerden seçilirler genelde. damak tadı iyi olmayanlar yemekten anlamaz fazla

Kızlar Ne Diyor 1

• Tuz değdiriyorsun tabiki tuz tadını alırsın öne veya arkaya değirmenle alakalı bir şey değil bu yediğin şeye bağlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocam konuda uzman değilim ama benim fikrim gayet normalsin. Herkesin öyledir diye düşünüyorum. Dediğin şekilde sadece belli kısımların belli tatları alması sorun olurdu bence.

0|0
    0|0
  • Tükürük salgısı dolu dilin.Her yere yayılıyor.Ne yani bir tencere yemeğim bir kısmını tuz dökersek sence tek orasımı tuzlu oluyor :s

0|0
    0|0
Yükleniyor...