Galatasaray'ın yönetimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Günaydın arkadaşlar. Sabah sabah az futbol konuşalım dedim can sıkıntısına.

Evet arkadaşlar Galatasaray'ın mevcut yönetimini nasıl buluyorsunuz?
Transfer politikası sizi tatmin ediyor mu?
Kemer sıkma politikası hakkında neler düşünüyorsunuz?
Geçen yıl ki CL hezimeti bu yıl tekrarlanabilir mi?
Teknik yönetim hakkında düşünceleriniz neler?
Yapılan transferler hakkında ne düşünüyorsunuz? Alınmasını istediğiniz oyuncular kimler?

Arkadaşlar ben öncelikle hepsine teker teker cevap vereyim

Galatasaray'ın mevcut yönetimi pek güven vermedi bana. Ufak bir sorunda kaçacaklarmış gibime geliyor. Umarım başarılı olurlar.
Transfer politikamız belirsiz. Bana sorarsanız hiç memnun değilim ama Hamza Hoca'nın kararıdır. Hoca yıldız transferine gerek yok diyorsa gerek yoktur. Rakiplerimize aldanmayalım. Oturmuş bir takımı bozmak zararımıza olacaktır lakin ufak tefek değişiklikler şart. Ama alınan 2-3 gencin faydası olması hoşuma gitti açıkcası.
Kemer sıkma politikası takımımızın yararına olacak ama biraz başarı konusunda sıkıntı çekebiliriz zira Ünal Aysal yönetiminde 60 m €'ya CL kadrosu kurmuştuk ve başarı gelmişti. Ben ileride sıkıntı çekeceğimize şimdi sıkıntı çekelim diyorum.
Teknik yönetimin çalışmalarını beğeniyorum ama yedek kadroyu bir türlü oluşturamadık. Yedekler dökülüyor, takımda gitmesi gereken 12-13 oyuncu var ve hala kadroda ısrarla tutuluyor. PTT 1. Lig takımı Şanlıurfaspor'un postaladığı Sercan'ı kazanmaya çalışıyoruz.
Transferlerimiz iyi görünsede bunu zaman gösterir. Önemli olan ne kadar sağlam hazırlanacağımız. Ne kadar iyi hazırlanabilirsek o kadar oturmuş bir takım olabiliriz ben bu sürece tanınmış takımlara karşı 2 hazırlık maçı daha eklenmesini isterdim.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mevcut yönetimi ileri dönük bir yönetim olduğunu düşünmüyorum muhtemelen ilk seçimlerde giderler. O güveni vermiyor ve o duruşta yok.

Transfer politikasını bilemiyorum ama kulüpte ciddi yiyicilerin olduğunu düşünüyorum her sene şampiyon olan her sene şampiyonlar ligine giden üstüne Türkiye ikincilerinin şampiyonlar ligine gidemeyip onların parasınıda alması hatta stadı beleşe yaptırmamız gibi bir çok etken varken nasıl oluyorda bir türlü toparlanamıyor bu kulüp ekonomi olarak.

Bana kalırsa geçen yıla benzer bir tablo değilde ondan 1 tık daha iyi bir durum olabilir sallıyorum 0 çekmeyizde 4 puan alırız gibi.

Teknik heyet konusunda uzun süreli teknik adam gelmediği sürece kimin başında olduğunun bir önemi yok çünkü başarı 1 sezonda gelmez uzun vaadede gelir bunada kimsenin sabrı yok yönetim takımı yönetmediği sürece çoğu teknik adam 1 tık yukarı 1 tık aşağı olur.

Transferler konusunda dediğim gibi maliyeye bakmak lazım para yoksa iyi gibi duruyor şu jem karacan mıdır nedir onu beğenmedim bilal kısa iyi bir yedek olabilir yedeğimiz bile yok çünkü gerçi melonunda gidileceği söyleniyor bilemiyorum çok eksik var takımda en gıcık olduğum konu ise sabri konusudur pereira sabriden daha iyi değil denmesi çok saçma gördük geçenki hazırlık maçında sabrinin neler yaptığını ayrıca maaşlar yaş arttıkça düşeceğine bizde aksi bir hal alıyor bu konuda tamamen çuvallıyoruz bildiğin şu an gs nin sağ beki yok

0|0
    0|0
    • bende maaslar konusunda oyle dusunuyorum. cop olan takimlara fahis indirimler vererek oyunculari takimdan gonderebiliriz mesela. gonderdigimiz oyuncularla 2 tane yildiz transferi yapabiliriz ciddi anlamda.

• tecrubeli cl kadrosu olusturmak icin misal pepe alinabilir. sag beke bruggedan munir veya rafael orta sahayada medel takim ceyrek final veya yari rahatlikla gorur

• aynen bende onu söylüyorum evet ibra çok kaliteli bir futbolcu giderim eşe dosta herkese formasını bile alırım o derece ama takım olmak kişi olmaktan daha önemli bence. Bu yüzden istikrar önemli ve en önemlisi yiyicilerin bu takımdan gitmesi lazım çöplerinde gitmesi lazım o zaman büyük bir bütçe çıkar ortaya zaten

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle vizyonsuz bir yönetim görmedim. Gözlerim Ünal Aysalı arıyor.

şu an güzel transferler yaptı bilal ve carole felan değil iyiler josede iyi bence melo giderse yine de yerini doldururlar. İlk en iyi transferi podolski ile yaptı cok güzel yerinde bir transfer ama abi sen sabriye zam yapiyorsun dzemailiyi göndermiyorsun, sercani kov gitsin, umut bulutu gönder gitsin ne diye elinde tutuyorsun bunlari... gereksiz yere UEFA kriterlerini zorluyoruz. Al adam gibi ibrahimovici (buyuk ihtimalle geliyor) gönder abi hamiti kurtarın artık eskilerden yapin adam gibi transferler bu takim bu sene güzel isler yapacak dun aksam inter macinda gördüm ama teansfer lazim 3 tane yerinde iboyu alir sag bek ve stober sorunu cozerlerse bilal ve selcukta orta sahada iyi ikili olur

0|0
    0|0
    • kesinlikle öyle. sabrinin yerine bruggedan meunier veya rafaeli almaliyiz. selcugun yerine medel gelmeli ve bir stoper almaliyiz.

• Yedeklerde güzel ; Burak, Jose ( Iş yapar yetenekli) Telles satilmazsa is yapar tarikta kendini gelistirdi

• guzel kadro fena degilde ben hala selcuktan yana degilim sezon basladiginda insallah beni yaniltir :)

• Yonetime hic girmicem zaman gistericek ama Hamza hoca ve takimdn suanlik memnunum dun inter macinida izledim kadro iyi yedeklerde iyi ozellikle Bilal bu ligde cok can yakar cl icin yetersiz ama gecen seneki hezimet olmaz gibi.

0|0
    0|0
  • hamza hocanin soylediklerine kesinlikle katilmiyorum... CL de basarili olmak istiyorsak kaliteli bir kadro sart artik bu taraftar o arenada final. gormek istiyor... Kaldi ki melo sorunu hala. cozulememisken sabriye yapilan zama akil sir erdirilemiyor.. Benim iatedigim oyuncular huntelar ibrahimovic ve farfan...

0|0
    0|0
    • ibrahimovici ben su anki yonetimde pek mumkun goremiyorum maalesef. schalkedeki yedek farfani alamadik psgde oynayan adami nasil alicaz :) gelirse ibrahimovic iyi olur ama ben pek sanmiyorum huntelaar ve farfan transferlerine katilmiyorum huntelaar burak gibi farfanin oyun stilini begenmiyorum yasin daha kaliteli on libero, ibrahimovic ve meunier veya rafael bizi rahatlikla ceyrek finale goturur

• baskan iyi guzel transfer yaptilarda onlarin yapmasi gerekliydi. nasil biz sneijder drogbayi podolskiyi aldik onlarda o mesele yani iyi oldu rekabet articak haksiz rekabet ortami olusmazdi :) van persie is yapamayacak gibime geliyor ama hayirlisi

• bjk yi takmiyrm. ama. nani harika bir ondan cekiniyrm ama hayirlisi

• Zlatan transferini yalanladılar ve gözümden düştüler. Milletin transferlere bak bu sene kötü geçecek gibi ama inşallah düşündüğüm kadar kötü olmaz sadece poldi ile olacak iş değil melo da giderse tamam artık

0|0
    0|0
  • Monşerler ve halktan değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...