Bir şans verir miydiniz? Böyle bir durumda nasıl davranırdınız?

Çok hoş bir kız, fiziği düzgün,bakımlı,hanımefendi,ağırbaşlı, sessiz sakin,aşk sevgi değil belki ama onu beğeniyorsunuz ve bugüne kadar hep mesafeli soğuk durdunuz ona karşı.Ve kızın size karşı boş olmadığını anlamaya başladınız, çok çekingen bir kız.Siz de yaşı ilerlemiş birisiniz.Böyle bir durumda nasıl davranırdınız, yalnız aynı işyerinde çalışıyorsunuz,siz yöneticisiniz ve aranızda mezhep farklılığı var.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle mezhep farklılığına değineyim bu en önemli konu bence, sizlerin bu konuyu sorun olarak gormeme olasılığı yüksek ama gelecekte çok büyük sorunlarla karsılasılacak bir husus özellikle aileler arası ve doğacak çocuklar , yası ilerlemis derken olgun biri olduğunu anlıyorum oyle olması bu farklılığın önemini anlamasından kaynaklı size karsı soguk olarak kendini kaptırmak istememesi diye düsünüyorum (iki gönül bir olunca diye bisey yok hayatta ) ve yaslarınızı çok merak ettim arada 10-15 yas falan mı var buda çok önemli bir husus

0|0
    0|0
    • o 35 yaşından büyük, aramızda 7-8 yaş fark var ama ben çok olgun ağır bir kızım, hatta zaman zaman beni çok ağırbaşlı bulduğu için uzak durabilir diye de düşünüyorum.

• çok sey oldu, çok sey yasadım burda anlatamıyacağım kırıldım ve çok değistim neyse insallah onun kalbindede sen varsındır ama hayırlısı neyse o olsun

• ama bir merakım da sizin durumunuz oldu bir gelisme olursa buraya yazın lütfen senin sevdiğin insana kavustuğunu bilmek beni mutlu edecek, hayatın senin olmasını istediğin gibi olmasını diliyorum, çünkü seni çok iyi anlıyorum

Erkekler Ne Diyor 14

• Olma ihtimali var ama ileride mezheple ilgili catısmalar olabilir

0|0
    0|0
  • arkadaşım la hocamın evlendiğini hatırlıyorum, hiç bir zaman ailede, işteki gibi öyle ast üst ilişkisi olmaz, eğer anlaşabilirseniz neden olmasın, bir kişinin mesleğine,işine bakıp hemen karamsara bağlamak niye ki ?

Bence kendinin ona karşı ilgi duyduğunu belli et biraz anlaşın kaynaşın, bizde yiğenlerimizi sevelim :)

0|0
    0|0
    • saol keşke öyle olsa:( ben aklı başında bir kızım, iyi bir insan olabilmenin değeri paha biçilmez önemli olan bu benim için, o da iyi bir insan yanıldığımı sanmıyorum ama onun için sorun olabilir pek çok şey

• teşekkürler

• Rica ederim

• mezhep farklılığı olursa sanırım anlaşamayız. bana uyabilirse olur kendi içinden.

0|0
    0|0
  • E kızdan ben hoşlanıyor muyum o daha önemli :S eğer hoşlanıyorsam bende biraz yakın davranıp önce tanımak isterim ama mezhep farklılığının ister istemez ileride ciddi bir sorun yaratabileceğinin farkında olarak adım atarım :( Ama hoşlanmıyorsam daha uzak ve resmi dururum ümidini yok etmesini isterim :)

0|0
    0|0
  • iş yerinde sıkıntı bu işler..

0|0
    0|0
  • Aynı iş yerinde çalışıyorsunuza kadar şans verirdim ama aynı işyerinde çalışanla bir şeyler yaşamak bana göre değil.

0|0
    0|0
  • çevremde böyle evlenen büyüklerim var. bu iş olabilir

0|0
    0|0
  • ben şans verirdim seni bidaha ki turda görmek isterim derdim

0|0
    0|0
  • hayır vermezdim

0|0
    0|0
  • farketmez sevgili sevgilidir sadece aşk yaşamak içinse uyar farklı bir tat olur

0|0
    0|0
  • şans veremezdim

0|0
    0|0
    • neden?

• ama her iki tarafın da yaşı küçük değil ve kız için bu farklılık sorun değil belki

• seni yada hoşlandığın erkeği bilemem. benim için mezhep farklılığı ilişkiye engel olabilecek bir durum

• Bilmem ona karşı bir şey hissdersem bende veriririm sanırım.

0|0
    0|0
  • aşk varsa sonucu olan bir ilişki ise herşey vız gelir

0|0
    0|0
  • türk filmi bilinçaltına işlemiş her gencimizin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• illeride sorun cikar mezhep farkindan. Diyelim iliskiniz bitti ozaman ayni is yerinde nasil devam edeceniz? Is yerinde herzaman sorun olur boyle iliskiler. Adam evlimi. evliyse sizinle gonul gecirecek. Genelde filmlerde olurdu patron sekreteriyle biseyler yasar, ona ev falan tutmalar. Sizde bu duruma dusmeyin. sevmek sevilmek guzel bisey ama saglikli yurumesii icin adaylar ayni seviyede olacak ozaman ayni mezhepe sahip. Sonra sIKINTI cikmasin

0|0
    0|0
    • Evli değil, bekar, ciddi,ağır biri,zaman zaman onun da hoşlandığını düşünüyorum ama yanılıyor da olabilirim, aramız hep seviyeli,mezhep farklılığıyla yürüyen evlilikler de var, saygı hoşgörü anlayış değil mi önemli olan,farklı dinden olan biriyle bile olabilir benim için, bu devirde düzgün insan bulmak bile zorken mezhep ayrımı yapmak lüks gibi geliyor ,ama o öyle düşünmüyor olabilir tabii,kimsenin iç yüzünü bilemeyiz.

• Mezhep farkı önemlidir.Tabi kişiye görede değişir.Önce bunu çok önemseyip önemsemediğini öğren.Ve yaş derken çok mu büyük ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...