1.75 erkek kas yapmalı mı :/ ?

1.75 erkek kas yapmalı mı :/ ?

Yoksa kötü mü durur.

...

• Yapmalı
    76% (19)76% (19)76% (38)Oy Ver
  • Yapmamalı. Üçgen peynir gibi olur
    24% (6)24% (6)24% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kafayı mı yedin mk tabi ki yapmalı.
    www.muscleandfitness.com/.../...ne-content%202.jpg
    Resimde gördüğün adamın boyuda 1.75, 3 kez Mr. Olympia olmuş bir abimiz.

1|0
    0|0
    • Seni ninja varriorda izledim de sen burada boyuna 1.72 diyorsun ama senin boyun en fazla 1.65.. Sen 1.72 isen ben 1.85 im..

• Sen 1.75 isen götümü siktiririm net o kadar iddialıyım :D

• sen bilirsin ne diyeyim vermeye meraklıysan git bi' tokmakçı bul ne geçecek elime seni inandırsam :D kafana göre

Kızlar Ne Diyor 7

• yapın tabi ya öyle mal gibi dolasmayın ortalıkta :)

0|0
    0|1
  • Yapmalı.

0|0
    0|0
  • Yapma

0|0
    0|0
  • Abartmadıkça olabilir.

0|0
    0|0
    • Yapmamalı diyen tek kişi sensin biliyorum. Anket sonucunu görünce kendinden utandın.

• Yapmalı da çok yapmamalı mesela karın yapsın bacak yapsın ama kanat yapmasın bacakları da ronaldo kadar yapmasın abartı olur

0|0
    0|0
  • 175 boy normal zaten

0|0
    0|0
  • yap tabi ama abartma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Herkes kaslarını çalıştırmalı. Ancak kısa boyda aşırı şişirilmiş kaslar hoş durmaz. Fitness tarzı iyidir ;)

0|0
    0|0
  • Vücudu düzgün ve daha sıkı bir hale sokmak için illa uzun olmak gerekmiyor. Ki boyun ideal kısa değilsin.

0|0
    0|0
  • kasın boyla ne alakası var yapsın tabiki

0|0
    0|0
  • 1.80 im knk bizim salonda var 1.75 filan baya iyi yapmıslarrr sende yap ama yapıcm demekle olmaz sıkıcan götü baya

0|0
    0|0
  • Tabi ki yapmalı.

0|0
    0|0
  • Protein tozu aminoasit glutamin karbonhidrat bca vs maddeler kullanmazsan üçgen peynir gibi olmazsın.

0|0
    0|0
  • Hele şu b şıkkını gördüm ki ergen olduğunu anladım

0|0
    0|0
  • 1.90 boyum var kas yapmak istemişimdir ama yapamadım 1.75 de pek oturmaz gibi kollara gir sen :D

0|0
    0|0
  • 1,75 boy ne alaka anlayamadım. Ortalama Türk erkeği zaten o boy civarında yapmasına engel mi var.

0|0
    0|0
  • Neden ne alaka dostum yap istiyorsan kucukmu goruyorsun bioyunu olmaz amam boyle :)

0|0
    0|0
  • 1.75 fitness model vücudu yaparsan boyun daha uzun gözükür yani zayıf yağ oranı düşük kas olarak o kiloya göre max şekilde. Örneğin dylanspraybarry çocuk 1.65 daha uzun gözüküyor :D

0|0
    0|0
    • Harbimi la dylan 165 se ben 172 falanim kas yapsam okuz gibi gorunurum

• Yani moruk vikipediden boyuna baktım hass dedirtti düşün :D fitness model şeklinde çalış bdnde aşırı yağ oranı var düşürmeye çalışıyorum çok hacim sevmiyorum amacım fitness model vücudu :D

Yükleniyor...