Hiç tanımadığınız bir erkek/kız sizden hoşlandığını söylerse...?

Merhaba arkadaşlar.

Hiç Tanımadığınız Bir Erkek/Kız Sizden Hoşlandığını Söylerse... ? İlk tepkiniz ne olur arkadaşlar ?

Nasıl bir şekilde sizden hoşlandığını söylemeliydi, belirtmeliydi ?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben kabul etmem :D ya arkadaşlarıyla iddaaya falan girdiyse :D hem daha hiç tanışmıyoruz nasıl da teklif edebilir :D

0|1
    0|0
    • Uff şu cevaba bak. En az yüzündeki tatlılık kadar tatlı bir cevap :)) Çok şekersin ya ..

• Bir git hasta mısın ya

• Ciddiyim ve evet şuan sana hastayım. beni tanı sadece

Kızlar Ne Diyor 8

• once soze/lafa bakarim sozmu diye sonra diyene bakarim adammi diye. sipsevdi erkekler oluyor bazen herkesi seven hoslanan. hoslanmasinin nedenini/sebepini arastiririm.

0|0
    0|1
    • Merhaba Kadife mPantolon giymiş üstü gömlekli bir bey olarak karşınıza çıksam ve Sizi Sevdim Siz de Beni Sever misiniz desem acaba ilk tepki gerçekten ne olurdu :))

• haklisin evladum :) zevkler ve renkler tartisilmaz

• Evladın ağzını yesin senin topşeker :))

• Şansı yok..

0|0
    0|0
  • yürü git arkadaşım :D

0|0
    0|0
  • Hoşlanabilir gayet doğal birşey. Bir tepki olacagını sanmıyorum biraz şaşırırım sadece o kadar. Ama genelde tepkilerim ters olmaz. Tabi biraz o anki ruh halime de bağlı olabilir.

0|0
    0|0
  • Hiç tanımadığım birinin benden hoşlanması saçma sanki. Şöyle bi tipine bakarım eğer cazip gelirse why not? :D gözüm mü aç ne :D

0|0
    0|1
    • Merhaba Okaliptüs Yaprağı kardeş.. Yok tabiki saçma değildir de belki üslub yanlış olabilir. Ne biliymi her kız sizin gibi düşünmüyor.. En nazik teklifte bile tersleyenler de yok değil..

• Annem tanımadıklarınla konuşma dedi :D

0|1
    0|0
  • Tipine göre tanımaya çalışırım.

0|0
    0|0
    • Merhaba Melek Hanım... Teşekkür ederim.. Güzel cevap.. YAni ilk görüşte telefonunuzu isterse ve sizden hoşlandıysanız verirsiniz sanırım.

• Telefon numaramı veririm evet.

• Koordinatlarını alabilir miyim angelofdevil :))

• ilk tepkim sen kimsin be adem olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence şaşkınlık içinde kalıp cevap veremem ama Eğer bende hoşlandıysam boş konular açıp konuşmaya çalışırım. :D

0|0
    0|0
  • bi tanır ölçer tartarım..

0|0
    0|0
  • ahh ahh keşkee kızlar gelip söylese artıkk.. yüzüme baksın yeter çokcümle kurmasına grek yok anlarım benn :)

0|0
    0|0
  • sevinirim

0|0
    0|0
  • anlayışla karşıla

0|0
    0|0
Yükleniyor...