Saçının bir yanını kazıtan kızlar nasıl görünüyor sizce?

Evet şu bir yanı uzun bırakıp diğer tarafı kazıtan ameleler varya onlardan bahsediyorum çok özenti ve ergence duruyor bence sizce ?

0|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

• k... kenarına benziyolar bence bi kaka benzedikleri yok şımarık züppeler hepsi...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• tarz yapmış özgür kimse umrunda değil bu benim diyo senin burda ona amele demen de umrunda değil ve başarmış iz bırakmış sende AMELE :)

3|0
    1|0
  • çok kötü iğrenç...

1|0
    0|0
  • eğer o kız mantı yapabiliyosa dünyanın en çekici kızı!

1|0
    0|0
  • hee ergence dururlar. bence de

0|0
    0|0
  • Aykırı, toplumdan kendini soyutlayan bir görünüme kavuşma çabası. Bence çok kötünün de ötesinde

1|0
    0|0
  • arayış içinde ve kendini ispat çabasında. çoğunlukla çirkin kızlar dikkat çekmek için yapar.

1|0
    0|0
  • saçını kazıtan kızlardan nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • işte bu cvplardan ne kadar geri bir toplum oldugumuz belli oluyor bir saça bile tahammülsüz her seye karısan toplum oldugumuz gün gibi ortada

0|0
    0|0
  • ben beğeniyorum bazılarında güzel ama herkeste değil..

0|0
    0|0
  • çok çekici bence

0|0
    0|0
  • sanki kafasına bişey dökülmüşte kurumuş gibi geliyo bana beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben beğeniyorum ve yakışıyor :)

0|0
    0|0
  • çok tatlı oluyolar ama her kıza yakısmıyor :)

0|0
    0|0
  • Çok itici geliyorlar bana.

0|0
    0|0
  • sokak ortasında verecek kadar cesur duruyorlar ama dokunsan sapık diye bağırırlar

0|0
    0|0
  • Hasta oluyom kiz dedinmi uzun siyah saci olcak ya düz yada az dalgali

0|0
    0|0
  • sevmiyorum üflentici gibi duruyorlar

0|0
    0|0
  • çoğu gözüme hoşgeliyorr..

0|0
    0|0
  • fitrata aykiri.

0|0
    0|0
  • çok iğrenç bunalımda olmalılar

0|0
    0|0
  • Eskiden modaydı. yıllar önce ingilterede mesela. neden amelece olsun ki?

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• berbat bi görünüm

1|0
    0|0
  • Cevap vereyim,a bu arada,bi'kıza amele demek de hiç yakışmıyor güzel kardeşim...önce bunu bil:)

O kızlara gelince,belki özel bi'ruh halleri olabilir,hepsi özenti olmayabilir,bazen insan kendini şaşırır;onları savunmuyorum,hatta ben de hiç sevmem ama özenti demesek iyi olur.

Kınamadığını hüsn-ü zan ederek söylemek istiyorum bunu,birini kınamakta acele etme,senin geçtiğin yollardan geçmemiş senin kadar hızlı düşünemiyor olb.Unutma ki bir zamanlar sen de bildiklerinden bi'haberdin vesselam...

Ve,burada söyleyerek eline bir şey geçeceğini zannetmem,git onların yüzüne söyle,madem rahatsızsın.

Hayırlı mutlu günler:)

0|1
    1|0
  • iğrenç duruyolar bence

1|0
    0|0
  • Selamlar, 2 aydır bayıla bayıla kullandığım, çevremin ve benim de yüz tipime gayet yakıştırdığım saç modelidir. sağ tarafım 3 numara kazılı. Amele değilim. amele, senin gibi sıradan ve monoton koyun insan topluluğundan arada kafasını kaldırıp farklı düşünce ve yaşam tarzlarına dil uzatan kıskançlara denir. hiç yakışmayan varsa dur da özgüvenini tebrik et. hadi gidin saçınızı düzleştirin önünüde kıvırın, harikasınız. tüm kızlar aynı fabrikadan çıkma. hadi eyvallah

1|0
    0|0
    • Aynen katiliyorum bende cok uzun suredir kullaniyorum hatta benim sacimin ust kismi haric her tarafi 2 numara. Sacinin kiriklarini aldirmaya bilr cesareti olmayan kizlarin boyle sallamasi cabasi tabi isin :) hi bide gercekten ozentilik ve tarz olmak icin yapanlari bende sevmiyorum. Birakin ruhu farkli kizlarda kalsin bu model.

• Belirli bir yaştan sonra her gördüğün genç sana ergen gelmeye başlıyor ama kazıtanların psikolojik sorunları ve aile yapısında çatlaklar olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Heeyy dur bakalim orda ulaka sen kime amele diyosunn sanane ya batiomu sac kazitan kizlar bende onlardan bir tanesiyimm yasam tarzim bylee en azindan turban takip ayıp yapmiorum bir ton var bunlardaann yanlis anlasilmasin turbana saygiliyimdir aslinda hepsine saygiliyimdir cunku oda onunn yasam tarzii.. Bu yaziyi yazana biraz buyumesinii ve olgunlasmasini diliorum saygilarr..

0|0
    0|0
  • Yarin yaptiracagim ve cok da sevecegim modelin ta kendisidir. Ne ameleyim ne de özenti. Insanlari tanimadan bilmeden yaptiginiz yorumlar sacma ötesi. Biz yeni şeyler denemeye hazir cesur kızlara hayatının her günü rutin olan saçındaki kirıkları aldırmaya bile korkan kızlar ve önüne geçene kaşar , özenti gibi lafları kullan bu tiksinç erkek topluluklarının yorum yapabilecegini düsünmüyorum. Tesekkurler

0|0
    0|0
  • Bence yakışanında çok hoş görünüyor. Hem feminen hem de maskülen görünebiliyorlar ki bunun nasıl olduğunun anlayamıyorum :) Sert güçlü seksi umursamaz bir havaları oluyor benim hoşuma gidiyor ama sen yaptırır mısın diye soracak olursan ASLA! :)

0|0
    0|0
  • ürkütücü. bakamıyorum bile gece rüyama girecek diye :(

0|0
    0|0
  • Hydrr amele filann ne demeye çalışıyon senn. Fikrine saygı duyarım fakatt altı ayy öncesine kdr bnmde öyleydi saçlarım. Öyle ulu orta fikrini söyleme bundan sonra. !

0|0
    0|0
  • Eva simons hiç fena değil walla :) link

0|0
    0|0
  • sadece rihanna da güzel durur

0|0
    0|0
  • Çok eğlenceli görünüyor.

0|0
    0|0
  • Avril özentileri işte