Atatürk'ün hayatını anlatan kitap önerebilir misiniz?

2013 ün ilk sabahı :) Herkeze Günaydın ...

Geçen sene baya kitap okumuşum .. Bu senede hızımı kaybetmeden dewam etmek istiyorum.. Sizlerden ricam bana ;

a-Atatürk'ün hayatını anlatan kitap roman vb

b-Polisiye roman (Sherlock holmes okudum ) tavsiyeleriniz .

.. teşekkürr Ederimm..

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk'ü bir yabancı gözüyle hiç okumadıysan Lord Kinross'un Atatürk kitabını tavsiye ederim

Diğeri için de kolay okunan su gibi kafa dağıtmalık polisiye istersen Osman Aysu kitaplarını tavsiye ederim.

sana da iyi seneler, bol kitaplı günler dilerim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• olasılıksız

kayıp kromozom

pegasusun sırrı

1|0
    0|0
  • okumuş olmak için okumuyorsun umarım. ya şu herkes kelimesini de bir öğrenemedik arkadaş :)

tavsiyem tess gerritsen-cerrah

Atatürk denizinden damlalar bunları oku

0|0
    0|0
    • :) herkes peki ... okumak için okumuyorm ögrenmek için okuyorm

teşekkürr ederim..

• Kromozon kardeşler.

tavsiyye edilir.

1|0
    0|0
  • o kitaplar iyidir genelde okumayanlar okuyanlardan daha bilgili(!) ülkemizde nedense ;)

0|0
    0|0
  • kitap okumayı unuttuk valla :(

1|0
    0|0
    • Olmadı bak :)

• Atatürk belgeselleri var youtube da onlarıda izleyebilirsin okucak kitap kalmadıysa :)

• Okuycak kitap hala vardır . Belgesellerin 1 tanesi iyiyse 5 tanesi kötü youtube dekilerin beğenmiyorum ..

• günaydınnnn:)

1|0
    0|0
  • Yaşar aksan

çanakkale

1|0
    0|0
  • Atatürk'ün hayatını anlatan kitaplar maalesef araştırmadan uzak, Nutuk'u aynen tekrarlayan eserler. Lord Kinross'un kitabı okumaya değerdir yine de

Polisiye olarak da Doğu Ekspresinde Cinayet iyidir, filmi de iyidir, Sean Connery'li eski filmi. Polisiyede John Grisham romanları da fena değil, çok filmi oldu

0|0
    0|0
  • Atatürk'ün bursa nutugu var onu okuyabilirsin yalnız kolay bulunmuyan bir kitaptır biraz eski çünkü

0|0
    0|0
  • yeni yıl sabahı biraz yorgun ve akşamki ev partisi eğlencesinin etkisindeyim şimdi opera dinliyorum

0|0
    0|0
    • :) Melancholy Man - The Moody Blues bunu dinle kendine getirir seni sakinleştirci dinlendirici bi etkisi war sonta tavsiye werirsn bana

• polisiye olarak agatha christie okumanı tercih ederim özellikle ''ve ayna kırıldı'' yı ;)

1|0
    0|0
  • Sarı zeybek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...