Sınıftaki birçok kişi beni artist havalı buluyorlar ama benim öyle biri olmadığımı tanıyanlar biliyor..

Üniversiteye yeni başladım sınıfıma adapte olamadım helede kızların olduğu çevreye fazla giremiyorum tabi tanıdıklarım hariç ama bir erkek arkadaş vardı bana ters ters baktığını hissettim selam verdiğinde daha yarım saat önce facebook'ta gördüm sordum nedenini bana iticisn birader davranışların yaptıkların böle bi artislk havaların falan sevmiyorum sevmem öyle insanları ve böyle bulan başkalarıda var dedi başımdan aşağı sanki kaynar sular döküldü hayatım boyunca hiç işitmediğim ve nefret ettiğim hakaretleri işittim :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Peki sen onun hareketlerini nasl buluyorsun?

Yakindan tanimadikca insanlar hep bi ön yargi icerisinde oluyor bende 6 yil boyunca hareketlerinden nefret ettigim iyi arkadaslar edindim diyorum hicte oyle degillermis 6 yil bosuna gecmis diye ama yapacak.birsey yok malesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayy aynı şey bana da oluyor hep. Yeni bi ortama giriyorum. 'Ne havalı,kimseyi takmıyor.' tarzı yorumlar yapıldığını yakınlaştıktan sonra öğreniyorum böyle böyle düşündük diyorlar :)) İlk izlenim farklı hissettiriyor yapıcak bişi yok demek ki :/

0|0
    0|0
    • Yapacak birşey vardır ya niye olmasın etim ne budum ne benim ne havasından bahsediyorlar anlamadım ki benim hakkımda böyle düşünen bir insan çevresinde de bunları konusur ve hoşlandığım kızlada arası bayağı bayağı iyi..

• Bence seni kendine rakip olarak görüyor. Kızlar tabiri caizse 'cool' erkeklerden hoşlanır zaten millet seni itici artist değilde ciddi kendine has havası olan biri olarak görüyordur. Bu da çocuğu rahatsız etmiş bana kalırsa.

• İşte bu yorumuna katılmak istemiyorum hiçbir fikrim olmasada ama işte bu aralar kızla aram limoni ve onun kızla arasının iyi olduğunu farkettim sebebi ise kızın kız arkadaşları ile arası iyi..

• hoşlandığı kiz sana bakmıştir o da kuyruk acısı çekiyordur :( olabilir mi ?

0|0
    0|0
    • Orasını bilemiyorum işte birisi var sınıfta hoşlanıyorum ve kızın yakın arkadaşları benimde arkadaşım olduğundan münasebetimiz fazla ve son bir haftadır kıza eskisinden daha yakın olduğunu farkettim..

• hadi bakalım.

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum sen menapoza girmissin durum kötü kolla kendini :))

0|0
    0|0
    • Ya az yoruma bak allah ne yapmasın seni :D Dostum derdim o değil herifin sınıfla arası iyi ve tamemen sınıfımdan hiç olmadığım bir kişilik yüzünden kopmak istemiyorum..

• 3 4 kişi bile fazla yap kendine bi hatun bak yoluna :))

• Ya o herifi takmam bilede aslında hoşlandığım kızla ve arkadaşları ile arası iyi ve o kızda havalı artist tipli insanlardan hiç haz etmiyor ve bu aralar aramız limoni iken kızın kulağına böyle birşeyler gitsin istemiyorum ve kızı benden uzaklaşıyor onlarla takıldığından..

• Seni seven boyle sevsin bosver.

0|0
    0|0
    • Beni sevip sevmemesi önemli değil ikincisi ben öyle kişiliğe sahip biri değilim ama hoşlandığım kızda bu tarz insanlardan haz etmiyor ve onun yanındada böyle şeyler söyleyebilir bu canımı sıkıyor benim :(

• Yarası var işte mk salla.

0|0
    1|0
    • Orası kesin ayrı bir konu ama sınıftakilerle arası iyi ve beni böyle göstermesini istemem en nefret ettiğim kimliklere büründürdüler beni..

Yükleniyor...