Erkeklerle arkadaş olmayı başaramıyorum. Birden iletişim kesiliyor. Neden olabilir?

Bir erkekle (mesela okuldan) çok iyi arkadaş oluyoruz , sonra birden bana karşı tavırları değişiyor. Hiç arayıp sormuyor falan. Hatayı kendimde arıyorum çoğu zaman, ama bir sonuca varamıyorum. Sevilmeyen birisi değilim ki. Şaka yapan, gülen birisiyim. İtici mi buluyorlar tavırlarımı diye düşündüm ama eğer öyle olsam baştan yaklaşmazlardı tam tersine bir kaç hafta çok iyi gidiyor sonra birden soğuk oluyorlar.. Sanki bana karşı bir nefret doğuyor. Nerde hata yapıyor olabilirim?

Neden olabilir, nasıl davranmalıyım?

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Kaptan, füze kalkanları devrede.

1|2
    1|2
    • anlamadim

• Bilmiyorum bomboşum.. Ben böyle değilim ki

• çok kötü bir şey değil aslında, bundan sonra nasıl istersen öyle doldurursun

dibe vurmak derin bi tecrübedir

• Erkeklerin cogu cıkarcıdır. Yanis eninle arkadaş olmak istiyor ama sevgili de olmak istiyor.

Bu durumda da sen sevgili olamayız düşüncesi veriyorsun böylece adam soguyor.

0|0
    0|0
  • bunun bir çok nedeni olabilir... belki farkında olmadan kırıcı konuşuyorsun, iğneleyici konuşuyorsun, ya da çok havalısın, kendini övüyorsun, ya da senle kötü amaçlı arkadaşlık ediyorlar sen de pas vermeyince bırakıyorlar, ya da bunların hiç biri değil, hep vefasız kişilere dek geliyorsun... yani bunun nedenini burdan kestirmek imkansız...

0|0
    0|0
  • çünkü erkekle kadın yakınlaşmadan arkadaş olamaz.

0|0
    0|0
  • sıkıcı buluyorlardır ya da bi beden büyük geliosundur onlara tavırlarınla hareketlerinle.

0|0
    0|0
  • çok ilginç.. Bi ekle benide normal olarak konusalım ve 1-2 hafta içinde konuşmlarımızda bır anormallık olursa sana derim..

bu bir öneri sadece..

Olayı diğer açıdan düşünmek eksik olur yada taraflı olur çunku naısl davrandıını bılmıyorum ayada senınle arkadas olan erkeklerın neyın kacırdıgını...?

Sen yuz vermıyo olabılırsın ada onları korkutuyo olabılırsın.. bukadar ;)

0|0
    0|0
  • senin yaklaştığın erkek sende arkadaşlık değil hoşlantı arıyor ve sende bunu göremeyince geri çekiliyor olay kısaca bu

1|0
    0|0
  • Bence itici bir tipin var ama çoğu erkek ''ulaşılamaz, bu kız bize bakmaz'' düşünüyodur seni. Belkide benim gibi düşündüklerinden iletişimi kesiolar olabilir.

0|0
    1|2
    • nasil yani itici derken ?

• herşeyin nedeni olmak zorunda değil ama bişi söyleyelim madem, o kadar makyaj yapıyosunki 25 yaşında gibisin.

• taşlayın muhalefeti slkdfjlsdkjf

• Selam danimarkalı.

0|0
    2|1
  • Korkuyorsun.Arkadaşlık ilerliyipte,Sevgiye dönüşür diye..

0|0
    0|0
  • bende beceremiyorum sorun sende değil :(

0|0
    0|0
  • COK YUMUSAK DAVRANIYORSUN BLKI VERECEGINI ANIYOLAR ISTEMEYE CELISIYOLAR SENDE SAF OLDUGUN ICIN ANLAMIYORSUN BUNDANDIR;)

0|0
    0|0
  • Belkide bütün erkeklere karşı tavırların,yakınlığın aynı diyedir...

0|0
    0|0
  • sevgilin yok mu ?

0|0
    0|0
  • Zamanı bekle elbet birgün düzelecektir.

0|0
    0|0
  • gerektiği yerde gerekeni yap

0|0
    0|0
  • sen arıyormusun peki

0|0
    0|1
  • Ön tarafına yastık mı koydun?

0|0
    0|0
    • tam bir malsin

• düşündüğün anlamda bir beklenti değil. .

• Sadece Kız (dişi) olman, güzel olman yetmez; tavırların,davranışların,konuşmaların,giyinmen v.s de kız gibi olacak.

• ne kadar arkadaş olsan da erkeklerin hep bir tarafında sevgili olma düşüncesi vardır. Bundan dolayı bence

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...