Hatırlayamadıgım bir flim?

bir film izlemiştim. şimddide hatırlayamıyorum idmini sadece bir kişinin ismini hatırlıyorum kennedy. gelin olacaktııı...
neyse filmin konusunu hatırlıyorum buraya onu yazıcam bilen varsa lütfen bildirsin acill.
konu::: KENNEDY İSİMLİ KIZ GELİN OLACAKTI ONUN İÇİN Mİ NE PARTİ VERECEKLERDİ EŞİ BİR EV TUTMUŞ KENARINDA YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM ORMAN GİBİ AĞAÇLIK ALAN VARDI. EVE GELDİKLERİNDE GİRİŞ KARGA ÖLÜSÜ DOLUYDU. HER NEYSE PARTİYE BAŞLARLAR FALAN ORANIN SAHİBİ DE PARTİYİ BASAR. VE benim EVİMDE PARTİ VEREMEZSİNİZ FALAN DER. BİRİSİ KAR ŞI ÇIKARKEN KENNEDYNİN EŞİ OLACAK ADAM ORTAMI SAKİNLEŞTİRİR HER NEYSE 6 KİŞİLERDİ SANIRIM. KENNEDY NİN KARDEŞİ VE KENNEDY NİN EŞİ ORMANA YÜRÜYÜŞE GİTMİŞLLER Dİ Kİ ONLAR BERABERMİŞ. KENNEDYNIN SARIŞIN OLAN ARKADAŞI DA ONLARI İLİŞKİYE GİRERKEN GÖRÜR VEE SASKINLIK İÇİN DE EVE GELİR. GECE DE BİRLERİ KAYIP OLUR. ÖLÜR VSS. FAZLA HATIRLAMIYORUM. FİLMİN SONUNDA KENNEDY NİN SARIŞIN ARKADAŞI HERKESİ ÖLDÜRÜYOR DU GALİBA O ORTAYA ÇIKAR KENNEDY GELİNLİĞİNİ GİYMİŞ GİDECEKTİR. ŞARIŞIN ORTAYA ÇIKAR TAM GİDERLERKEN KENNEDY KATILIN O SARIŞIN KIZ OLDUGUNU ANLAR VE Bİ ŞEKİLDE ONA DARBELER ATR FALAN SONRA KEN TAM KAPIDAN ÇIKACAKKEN SARIŞIN KIZ ELİNDE BİR TAŞLA KIZIN BEYNİNİ AÇANA KADAR KEN ' E VURUR. VE KENNEDY NİN YERİNE GEÇER ( KEN KENNEEDY NİN KISASI)
SONUNDA POLİSLERİ FALAN ÖLDÜRÜYOR. ÇOM ARADIM BULAMADIM BİLEN VARSA CEVAP YAZSINN NOLURRR?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...