Msn'den IP numarası bulurlar mı?

arkadaş bu msn de tanımadığın birisyle knuşma ne gibi sorunlar açar ıp numarasına ulaşırlar mı ordan:))))) birisi bnim içimi rahatlatsın lütfe

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette bulurlar malesef gerçek bu

0|0
    0|0
    • peki silsem.. o kişiyi

• kendi fotosunu görmem için sevgilisinin fotosunu ekranda paylaştı

• Korkma bişe olmaz

Kızlar Ne Diyor 4

• I.p Numaranı bırak karşındaki çakal biriyse senin tüm görüntünü kaydedebilir.

0|0
    0|0
  • müjdeler olsun artık pranoyaksınız.

0|0
    0|0
  • Silcesin meseneden engellicesin silcesin.

0|0
    0|0
  • bi ara bundan bende korkmustum dosya gönderırse dıyorlar mail geldı ama yani yazı işte ordan birşey olmaz heralde

0|0
    0|0
    • olmaz mı bilmem vallahi millet kpmuş neler yapıyorlar yazık yaa

• çok bilgim yok (

• teşekkürler :(

Erkekler Ne Diyor 10

• tabiki bulurlar , sanal ortamda en ufak birşeyin çalışma prensibi pingler yardımı , sinyaller yardımıyla olur , bu sinyaller birbirini mac adresi denilen 12 haneli rakamlardan tanırlar , bu adresler değişmez , ama IP adresi değiştirilebilir , mac adresi sabit olduğundan direk mac adresinden sizin hangi bilgisayarı kullandığınızı , dünyadaki konumunuzu bulabilirler.

0|0
    0|0
    • pcye zarar gelir mi arkadaşım yalnızca foto paylaştı birlikte görüntüle yaptık ben kapttım ama

• Hiç bişey olmaz merak etme .

Fotoğraf dosyalarına atılabilen solucanlar var sadece ve o solucanlarda çok zararlı şeyler değil ve jpg dosyalara solucan atmayı bilen çok insan olduğunu sanmıyorum

• IP numaranı bulsalarda hiç bir şey yapamazlar. ancak işin kurdu olması lazım. sana dosya yollamadan bilgisayarına sızamazlar, bilgilerini alamazlar. trojan,keylogger yemediğin sürece bi sorun yok.

0|0
    0|0
    • bak şimdi foto falan paylaştı aga yaaa paylaşım yapılıyor ya öyle be dosya fala olmz gönderme dedim:)

• okadarcık şeyle, dilerse seni bataklığa bile sürükler. zaten anahtar o, kapiyi açtığında artık işin bitmiştir :D format atmak en fazla 1 saatini alır. 1 saat buraya vakit harcayacağina oturup format at. kafanda rahatlasın

• peki aga sağol:)

• adamın kalbinden* kan alırlar kamil kan :((((

0|0
    0|0
  • ip bulma programları var bulunur.eğer adli bi durumsa zaten ev adresıne kadar bulurlar..ilk olarak msn adresını sonra giriş yapılan ip sonra o ip hangi int kullanıyorsa oraya sonra ev adresını bulurlar.

1|0
    0|0
    • uf anasını hacı nasıl drumdur bu böle ya cam falan istedik kız açmadım saten garip geldi çnkü ama çok sonra düşündüm bunu

• eyv aga :)

• rica ederm

• Bnm arkadaş facebook'dan bile ıp buluyordu msnden de bulunur diye tahmin ediyorum ama net bir bilgim yok. Cevap veren bulunur ama bende merak ettim :)

0|0
    0|0
    • cidden dostum konuştuk kzla ama garip geldi bana isteklri bene çıktım silsem hacı numarayı bulurlarsa neler olur yaaa:))

• bulunur tabiki. ama bulsa ne yapacak?

0|0
    0|0
  • bulurlar canım fakat bunu yapacak olan kişi pc den teknolojiden anlamalı

basit olarak sana bir dosya gönderir kabul edersin kabul ettiğin anda cmd ekranında ntstat yazar ıp tarama başlar ve bölece seni yakalar :D

0|0
    0|0
    • yok abi yaa yalnızca foto paylaştı öyle yazı falan çıkmadı

• netstat de bari adam merak eder ne filan diye :)

• birlikte aç ddim aga yahu offf:)))) iyi gceler

• tabiki bulabilinir.

0|0
    0|0
    • pei nelerolur snra hacı yaaa

• hiçbi b.k olmaz. bence...

• inş olmaz aga yaaa

• Bulurlar. hem de çok basit . Regedit'e komut yazmak yeterli

0|0
    0|0
  • 18 yaşından küçük bi kızla uygunsuz bi şeyler konuştuysan en fazla içeri alırlar. takma kafana :D

0|0
    0|0
    • yok aga terbiyesiz bişiler değildi :)))) korkun o değil pcye faan zara gelmsinde

Yükleniyor...