Tekme vuran mısınız, tekme vurulan mısınız?

Tekme vuran mısınız, tekme vurulan mısınız? İnsan seveceği kişiyi başta öyle şımartmalı ki, o g*t kalkacaksa başta kalkmalı. Çünkü yerden yüksek cisimlere daha kolay tekme vurulur.

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yerden yüksek cisimlere coğu zaman tekme vurmak daha zordur.

Resimli anlatım link

5|1
    0|0
    • Sanat eseri değil mi?

Aslında autocad ve ya solid'de çizecektim ama ne demişler.Sadelik mükemmelliktir

• gulup gecmek oylemi aklinizca beni kucuk dusurmeye calistiniz ve baskalarinin bana gulmesine gulup gecmek demeye getiryorsunuz mizah anlayisiniz ne kadar da kuvvetli

hatasini anlayan her insan ozur dilemesini de bilmelidir :(

• Evet Dünya sizin çevrenizde dönüyor.Bunu bilemediğim için sizden başka kimsenin ciddiye almayacağı paintte bir resim yaptım.Bu hayatta amacım hep birilerini küçük düşürmek zaten(ironi,maalesef bunu ciddiye alacağınızdan korkuyorum).Olayı bu noktaya ya aşırı kırılgan biri ya da egosu tavan yapmış biri getirebilirdi.Uzatmıyorum,amaç sadece eğlenmekti.Sizi küçük düşürmeye çalıştığımı düşünmeniz gerçekten üzücü.Kendimi anlatmaya niye uğraşıyorsam,siz hükmünüzü vermişsiniz.İyi geceler

Erkekler Ne Diyor 13

• ayağını yerden ne kadar yükseğe kaldırabiliyorsun ki?

1|0
    0|0
  • yolda yürürken veya bir kafede .yada arkadaş çevresinde.yada işyerinde bir çay saatinde tam karşıma geçen kadın .baktırdıya bana karşıdan hayranlıkla.ve söylettiyse ağzıma karşılık beklemeden bildiğim .o an hissettiğim tüm güzel sözleri .şımardıysa şımarsın ben öyle istemedimmi..sonrasında istemediğim şekilde olduysa herşey biraz ondan biraz benden kaynaklanan.ve gitme vaktiyse .ve diyelimki sana göre tekmelemeyi hakettiyse. ayaklarımı ondan uzaklaşmak için kullanırım..onun aklında güzel sözleri söyleyen ağzımdan .çıkan kötü laflarım

0|0
    0|0
    • ayrilmayi bir insan bu kadar suslu laflar ile ve bu kadar iyi anlatamazdi tebrikler :)))

• budaha iyi oldu :)))

• birde bu var dermişim :)))

• Tekme vurmamda , vurulanda olmam da.

0|0
    0|0
  • tekme vurmak da bir sanattır...

1|0
    0|0
  • Ne tekme atdım, nede tekme yedim, Yüksekten ucup cakılacana, biraz alcakdan uc yaralı kurtulursun

0|0
    0|0
  • Tekme vuran ve vurulanı uzaktan izleyenim

0|0
    0|0
  • PENTİ ' nin sözüne istinaden beni bir kısrak tepti.

1|0
    0|0
  • eskiden lise 1-2 de tekme yemiştim... ama sonra dayak yiye yiye kavgayı öğrenme hesabı ayarı bi kaçırdım artık kızların hepsi senaryosunu yazsa da artist olsa da yönetmen ben oluyorum:)) döner tekme klas hareketimdir ama...

0|0
    0|0
  • şu zamana kadar tekme vurduğum olmadı. Ama tekme vurmaya aday biri olursa tek korkum ona bir daha ulaşamam olabilir çünkü ilk olacağı için dozunu ayarlayamayabilirim. ( aşık olacağım kişi için diyorum )

0|0
    0|0
  • Bazen vuran bazen vurulan duruma göre değişir.

0|0
    0|0
  • hala acıtıyor.. .çok pis yedim galiba :)))

0|0
    0|0
  • Ne vururum nede vurdururum.

0|0
    0|0
  • zaman geçmiş be baya..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İnsan gibi ayrılırım , tepmem

0|1
    0|0
  • tekme vuran ben oluyorum ama onlarda buna sebep veriyorlar yarayıda ben alıyorum sanki tekmeyi ben atıyorum o attığım tekme bana geri geliyor gibi.

0|0
    0|0
    • bence hic kimse kimseye tekme atmamali su ucgunluk dunyada paylasamadigimiz ne var ki

herkes mutlu olmayi becerse sevdigi ile mesut ve huzurlu yasasa ne kadar guzel olurdu hayat :))

• Yerden yukseklere zıplayarak kafa veya rövaşata tekme bile atabilirim..

0|0
    0|0
  • Ben sana zarar verebilirim, tekme atabilirim" dersen bil ki insana degil, esek ve ata uygun bir ozellikle övunuyorsun...

alıntıdır.

Şimdi dökülün

1|2
    1|0
  • Çok tatlı ifade etmişsin hiç güleceğim yoktu =))

0|0
    0|0
  • üstüne basarak yükselmis kisiye tekme atsan ne olur atmasan ne olur (: zaten ezilecegin kadar ezilmissindir onu yükseklere tasirken (:

0|1
    0|0
  • sifonu kaptirmam

0|1
    0|0
  • Çok deger verdim ama şimdi sallantıda bilmiyorum nolacak =)

0|0
    0|0
    • tekme sanatini buradan ogrenirsin uygulamasi yakinda olacak gibi :))))

• tekme vurmam..şımartırım...çok yükseklere çıkar..aşağı düşmesini izlemek daha zevkli..

0|0
    0|0
  • Fışfışlayanım.

0|0
    0|0
  • bu kafada düşünürsen ancak bu kafada birileri çıkar karşına

0|0
    0|0
  • Ben yerdeki taşada tekme atarım. Yükseklik alçaklık farketmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...