Ne kadar ac gözlüler

Galatasaray ile besitaş arasında queresma pazarlığı başladı diye haber okudum sahsen ben galatasarayım queresmayı almasından yana değilim birde tam 4 futbolcu istemiş beşiktaş yekta kurtuluş ceyhun gürselam hakan balta ve milan baros ne diyorsunuz bu aç gözlülük hakkında

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• quaresma kim ki 4 futbolcu istemişler

0|2
    0|2
    • eyvallah arkadaşım. Ama hakikaten öyle. Quaresma artistikten başka bişey yapmıyo. Disiplinsiz bi adam. Kırk yılda bi güzel hareket yapıyo o kadar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Q7 gelsin ben isterim gelmesini ama adam sözleşmeyi fesh edip gitti sezon bitene kadar Türkiye de bi takımda oynamaz oynarsa Bjk ödeme yapmak zorundalar. Yeni sezonda bitiyo bu anlaşmları yani bjk ile bi bağı kalmamış olacak ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• duygular karşılıklı ben de galatasarayı aç göz olarak görüyorum.Beşiktaşın gecen seneki basketbol kadrosunu silipsüpürdüler,futbolda ise trabzonspora yaptılar aynı şeyi

0|0
    0|1
  • Q7'yi isteyen kim. Bende Galatasaraylıyım taraftarın çoğu da gelmesini istemiyor alınacak oyuncu mu kalmadı... Söylenen başka çok isim var salla Q7'yi :)

1|2
    0|1
  • alıştınız tabi bedavadan futbolcu almaya karşınızda dişli biri çıkınca böyle oluyorsunuz siz gidin trabzona ordan bulursunuz bedava adamları

0|1
    2|2
  • Normal bence..Bana deseler ki, Hakan-Baros-Yekta-Ceyhun 4lüsünü mü istersin yoksa Q7'yi mi, ben Q7 derim..

0|2
    0|3
  • çok zekiler çok :D

0|1
    0|2
  • ceyhunu napcak bjk necip varken ayrıca balta ve baros da bitti orda sadece yekta mantıklı gözüküyo ben olsam nakit 5 kağıttan vazgeçmem madde koydurmuşlar nasıl olsa feshederken q7 yle.

0|0
    0|0
  • Q7 sözleşmesini fesh edip gitmedi mi zaten?

0|0
    0|0
  • ben olsam değil 4 futbolcu,değil yekta,Yektanın kramponunu bile vermem q7 için

2|3
    0|0
Yükleniyor...