Göbek eritmek için ne yapmalıyım?

arkadaşlar bayaa bi kilo verdim bel bölgem inceldi baya ama göbeğim kaldı. çokta kötü bi görüntü oluyor mekik dışında yapmam gereken ne var bu göbeğimin yok olması için yardm edin lütfen. :(

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• bak benim yaşım 24 göbek nedir bilmem ama neden?

az az sık sık yerim

ikincisi iş dedin mi durmam...

tamam bazılarının bazal metabolizması yavaş da bu iki kural kim olursa olsun geçerli... ki bilim adamlarının tavsiyesi bu...

eline bi çapa alacaksın bahçen varsa çapala durmadan...

0|0
    0|0
    • maalesef böyle bi imknm yok çpa dışnda?

• yok yok :D kaslı kızlardan nefret ederim o yüzden kendimde öyle olmak istemem. :D

• ben de hoşlanmam da... geçenler de yıllar sonra (ilkokul 5ten beri) ilk kez gördüğüm bi kız arkadaşımı gördüm... kız ortaokulda lisede krosa girmiş... yalan değil bacakları hoştu yani:) fazla kas cıkmış aslında da biraz daha az olsa iyi olacakmış... carlos gibi mübarek... yürürken bile efe gibi bacakları:D

Erkekler Ne Diyor 9

• Boy kilo ve vücut ölçülerini yazmanı rica edicem.Bir de beslenme ve diyet uzmanına görünüp vücut analizini yaptır.Orada bütün veriler çıkıyor.Metabolizma hızı yağ kas oranı ne varsa.Vücut

analizi sonucuna göre davranman en iyisi.

1|0
    0|0
  • kavitasyon tekniği ile zayıflayabilirsin

0|0
    0|0
  • Yaa ya ah kızım biz bunları kitaplarımızda yazdık. Sadece diyetle o göbek gitmez. Dershane, okul, özel kursta koşturmakta işe yaramaz. 1 saat esofmanları şortu ayakkabıyı çekip spor yapmak zorundasın.

0|0
    0|0
    • tek çare spor yani... teşekkür ederim

• Oryantal dans.

0|0
    0|0
  • link :) bunu dene cadım görürse kesin güler buna :)

0|0
    0|0
  • Mekik çek veya bel egzersizleri yap.

İstediğin kadar da yemeği rahat rahat ye mutlu ol ve diyetlerden uzak dur.Hastalanma riski var.

0|0
    0|0
    • istediğim kadar da rahat rahat yersem verdiğim kilolarıda alıyorum sonra onu yapamam :D

• pcde tvde tkılmak dinlenmek yerine spor yapayim o halde.

• Sana faydalı olan neyse onu yap.

• maddi durumun uygunsa kavitasyon deneyebilirsin. şimdi kuaförlere kadar yayılmış.

0|0
    0|0
  • mekik çekmen gerekecek gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • yat kalk mekık çek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Spor salonunda Fitness diyorum. Klişe gelecek biliyorum ama bana inankı 2 hafta icinde etkisini göreceksın :) diyetle beraber en kısa zamanda istediğin gibi olursun.

Buna inanmak icin göbeğınden resim cek her 2 yada 3 hafta, hem motive olur hem kendı gözlerınle görursun.

0|0
    0|0
    • spor salonu ona gidemem okul dershane falan zaman yok hiç :(

• Benimde derslerım var ama spor salonu icin zamanımda var :)) erıtmek istiyorsan spor salonuna gitmelısın

• mekik çekmen gerekiyor birde yere düz yatıp ayaklarını yukarı aşağı yapıyorsun ayakların yere değmeyecek şekilde bunu 10 kere yaptıktan snra 2 sn ara ver tekrar yap karın bölgende ciddi sıkılaşma olduğunu farkediceksin.

0|0
    0|0
  • Sana tek kelimeyle plates diyorum , başka da bir şey demiyorum :)

0|0
    0|0
    • ne kadar süre yaparsam etkisi görürüm peki? ders çalışmakla meşgulüm çünkü bu sene fazla boş vaktim yokta. (:

• 4 saatte farkı görebiliyoruz yani :) iiymiş tamam teşekkür ederim denemekte fayda var

• Aç kalmayı nasıl sevebiliyorsunuz?

Ben açlıktan ölürüm o programları uygulasam.

• plates ebru şallıyla:D ben netten indirmiştim karın hareketleri gayet iyi dene derim

0|0
    0|0
  • Mekik..

0|0
    0|0
  • Mekik çekemeden hareket yapmadan gitmez o göbek

0|0
    0|0
  • Plates.

0|0
    0|0
Yükleniyor...