Savunma değil saldırı taktikleri?

Sözlü tacizlere fiziksel olarak tepki veriyorum artık. Susmuyorum, başımı çevirmiyorum, yoluma bakmıyorum. Ama yaptıklarım tekme atmak ya da tavuk gibi arkadan boynundan yakalayıp silkelemek. Etraftaki insanlar zaten tribünlük. Nasıl saldırıyım? bir de karşı saldırısı gelirse ne yapıyım?

Konu da tam sporluk

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç uğraşma vurma ya da temasla. Çantana biber gazı koy ve öyle durumda gülümseyerek yaklaş ve yüzüne sık. Emin ol atacağın tokat ya da yumrukdan daha beterdir. :))

0|0
    0|0
    • erkeklerin cevapları ne kadar boş
      gülümseyerek kime yaklaşıyorum, adam 10 mt öteden laf atıp öyle mi yanıma yaklaşıyo, biber gazı her an elimde mi?
      tacize uğramanızı tavsiye ederim
      neredeyse yanınızdan geçen bir adamın anında yönünü değştirip arkanıza geçmesi, kulağınızın dibine gelip bildiği bütün cinsel organların argolarını sayması bikaç saniye sürüyo ya da dokunması
      size göre sakin sakin otururken muhabbet şeklinde gelişiyo sanki tacizler

• pantolon tişrt ya bol bol hepsi
      neyse
      gebersin hepsi

• Bol giyiniyorsunuz hatlar belli değil ve buna rağmen böyle yapıyorlarsa Allah belalarını versin. Umarım bir daha yaşadığınızda çevrede ben olurum 30 günlük rapor aldırırım bir daha da yapmaz kimseye. Böylelerini hastanelik etmezsek haberi çıkmazsa kimse korkmaz ve devam eder bu tacizler.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Bak, öyle yapan kimselere insan gözüyle bakma, hayvandan bile aşağı yaratıklar onlar. Tepki verme, yoksa daha da kötü olur. Sana sataşırlarsa, sözel olmadan, yanında biber gazı taşı. İçinde ne varsa Allah ne verdiyse boşalt. Aman diyeyim bir de tek başına ıssız yerlerde dolaşma. Maalesef ülkemiz insanları maneviyatsızlaşıyor. Allah ıslah etsin hepsini.

0|0
    0|0
  • çantanda falan bıçak ya da biber gazı falan bulundur duruma göre çıkarır ya sıkarsın ya da saplarsın :D

0|0
    0|0
  • 3 Farklı Harektle Yerle Bir Edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yolda oranı buranı açıp full makyaj ile salına salına erkeklerin önünden geçiyorsan suç onlarda değil sende kezban hanım 😎

0|0
    0|0
    • kot pantolon, yamuk yumuk bir tişört vardı üstümde
      ha açık saçık da giyinebilirdim
      senin gibilerin o bacak arasındaki sallantıyı kesip boynuna asmak lazım ki o laf atanlara ibret olsun
      s* herif

• kafa sadece bacak arasında olunca okuma yetisini de yitirmiş

• Kadinin ne giydigi sizi ilgilendirmez ve yaptigi makyaj yediginiz haltlari mesrulastirmaz. nasil kafa bu ya

• Saygılar ablacığım :D

0|0
    0|0
  • bence taciz edileceğin yerde hiç yaşama başka yerde hayatını sürdürmeye bak

0|0
    0|0
  • Bir yumruk atsa hastanelik olursun.

0|0
    0|0
  • Tam benlik hatunsun gel sana kickbox öğretem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin yaptigin saldiri degil. adam sana laf atiyosa taciz ediyosa kendini savunuyosun. saldiri daha farkli. ben en guzeli boks diye dusunuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...