Fazla sıcak vücuda zararlı mıdır?

Kalorifer petekleri ile aramda bir çekim var ki sormayın:D evde sürekli yaslanıyorum üşüdüğüm içinde değil sıcağı seviyorum herhalde... Yatağımın bitişiğinde petek var tamamen sırtımı ona dayayıp yatıyorum bazen uyurken peteği tutuyorm bi elimle olmadı ayaklarımı koyuyorum... Başım peteğe yakın yattığımda, çok feci ağrımaya başlıyor. Annem zararlı olduğunu söyledi kanın pıhtılaşacağını... Merak ettim?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini çok sıcağa alıştırma. odam 19 derece ve üşümüyorum şu an.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• doğru söylemiş birde isilik olursun. sıcağı severim ama arada sırada ayrı durmakta fayda vardır. yoksa bende soba başına kedi gibi kıvrılanlardanım.

0|0
    0|0
  • "Ayagini sicak tut, basini serin.

Kafani fazla yorma, dusunme derin"

Demis atalarimiz. İlk dizeden mesaji cikarmani umuyorum.

0|0
    0|0
  • Yok be kan pıhtılaşır mı :D vücut sıcaklığı 40 dereceyi geçtimi işler sarpa sarar.Kan pıhtılaşmaz ama beyin kanaması geçirebilirsin.

Ayrıca soğuk daha iyidir, zinde tutar.

0|0
    0|0
  • yorumu oumadım cok uzundu başlıga göre cevap veriyorum fazla sıcak su vücuda zararlımdırı bilmiyorum ama ben cok fazla sıcaklıkdaki suyla duş alıyorum ee sonunda cehennemliğim yha şimdiden yavas yavas hazırlıyorum kendimi :D

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama bendede var o biraz mesela ben battaniyeye sarınmazsam asla uyuyamam beni güvende hissetiriyor battaniyem :D

0|0
    0|0
  • Bnde aynıyım ama bir zararını görmedim :) Anne dediyse doğrudur .D

0|0
    0|0
  • herşeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
  • başın koyarsan ağrır tabii

0|0
    0|0
  • zararlı vucutta mikrop var sanırım