Diyelim bir erkek bir kızı terk ediyor, ayağının altında çiğniyor...Pişmanlık yaşıyor mudur?

Katılıyor musunuz bu söze?

''Ya sırtımıza alıp taşıyoruz, ya ayağımızın altına alıp çiğniyoruz, öğrenemedik bi türlü yan yana yürümeyi.'' Ömer Hayyam...

Sizcede böyle değil mi... diyelim bir erkek bir kızı terkediyor. aygının altında çiğniyor... bu sözden yola çıkarak pişmanlık yaşıyormudur

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• mutluluk aslında karşı tarafı mutlu etmekten geçer. biz hep ilgi görmek şımartılmak istiyoruz insanın yapamayacağı şeylere zorluyoruz. durgun bir tüpten hareket aykırı bir tipten efendi olmasını bekliyoruz. karşıdaki insan kim nasıl biri tanımaya çalışıp onu öyle sevmek istemiyoruz. biz aslında kafamızdaki insan tipini seviyoruz ve sevgilimizi kalıba sokmak istiyoruz. halbuki ne güzel olduğu gibi sevmek. insan sevdiğine eziyet etmez eğer ediyorsa üzülmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• oha aynı eski ilişkimi anlatıyo.ben acık sözlü biriyimdir duygularımı hemen belli ettim kız havalandı tabi 3 ay sonrada ayrıldık keşke öyle yapmasaydım diyorum ne yazkki...

0|0
    0|0
  • Seninle içilen şarap helal, sensiz içilen su bile haram

1|0
    0|0
  • beni aşar leynn bunlar :D

0|0
    0|0
  • Güzel söz, doğru..Benim için geçerli değil de, insanların geneli için geçerli.

0|0
    0|0
  • harika söz ya

0|0
    0|0
  • henüz olmadı pişmanlıklarım...

0|0
    0|0
  • zaman gösterir pişmanlığını

0|0
    0|0
  • erkek kızı terkediyor

çünkü hisleri bitiyor sevgisi bitiyor

ve buda gayet normal bir durum

sevgisi bitipte terkeden erkekte pişmanlık görmedim

ama severek terkeden pişman

0|0
    0|0
  • Siz bayanları düşünerek söylemiş o sözü sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her iki taraf içinde söylenmiş bir sözDoğruyu söylemiş.Sadece ilişkilerde değil hayatta başka şeylerede örnek verilebilecek bir söz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...