Koşarken baldırım uyuşuyor, taş gibi oluyor?

Arkadaşlar Spora başlayalı 15 gün oldu koşuyuda 3-4 dk anca yapabiliyorum ! Bir an önce kondisyon yükleyip koşu bantlarını terkedip yaz bitmeden dışarıda koşmak istiyorum.. Bu baldırımmın uyuşması , sertleşmesi nedne olur, Koşu ayakakbısı kullanıyorum, vs.. Topallayacak dereceye geliyo koşarken birden yorulmasamda, ayaklarım gidiyor..

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok hızlımı koşuyorsun daha yavaş ama uzun koşmak daha iyidir öyle deneyin

0|0
    0|0
    • Hocam, Koşu bantlarını bilirmisin bilmem ama, 7,7.5 hızında koşuyorum ilk aşama düşün yani, 6.5 da koşma sınırı bandda ben 7.5 da yapıyorum.. tabi 6 'dada bacakları hafif keserek koşuyormuşsun gibi yapılabiliyor ama oda koşu değil 6.0 da yürünüyorda Öylemi denesem,

• Yazdığım gibi spora başlayalı 15 gün oldu hocam, yürüyüş yaparak geçirdim 30-40 dk sını devamlı tempolu temposuz vs ama hala koşuya hazır değilim ağustos bitecek öylemi hazır olucam :( Haftada 6 gün yapıyorum iştahım felen kapandı artık.. Yoruluyorum ister istemez ama yapamadıkça koşuyu moralim bozuluyor,

• Fazla yapıyorsunuz 4 güne düşürün

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim bu işin yüzde 60 70 i beslenmedir önce onu ayarla koşu da da biraz normal tempo da koş sonra yüksek hızda koş kalp ritmin yükselsin yorulunca yürüme hızında git normale dönünce gene depar at max 20 dk yap bunu ama beslenme number1

0|0
    0|0
  • Hamlaşmışsın

0|0
    0|0
  • basen ve selülitlerin olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...