Esmer bayanların sarışın olma sevdası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Soru gayet açık, konunun uzmanlarının özelliklede esmer ve buğday tenli bayanlara saçlarını sarı boyatmamaları konusunda onca telkinine rağmen ısrarla saçını sarıya boyatma çabaları beni çok güldürüyor maalesef ki kadınlarımın yüzde sekseni de ortalıkta bu şekilde dolaşıp oda yetmezmiş gibi içten içe ne kadarda güzelim erkekleri kudurtuyorum nidaları atıyorlar ki ben bir erkek olarak kendi adıma onlara sadece dalga geçme amaçlı bakıyorum çünkü gerçekten açıncak haldeler... Yahu kardeşim onuda geçtim saçını boyatıyosun kaş ne öyle simsiyah bari onuda boyat Allah aşkına ortalıkta böyle gezme ya! kadınlardan soğdum yemin ediyorum erkeklikten soğudum bunların yüzünden... bunlarrdan nerde görsem yolumu değiştiriyorum ama o kadar çokalr ki hep karşıma çıkıyorlar! yahu arkadaş hem sarışınları beyenmezsiniz hem hepiniz sarışın olmaya çalışırsınız ben bu türk bayanlarını anlamıyorum doğrusu! yahu bu özentilik niye? neysen ösün işte niye kendini bu kadar değiştirme çabası içindesin hoş mu oluyor yani o ne öyle besleme gibi yahu... Şunu bil ne kadar uğraşsanda sarışın olamayacaksın tenin kaşların veya vücudundaki başka detaylar seni ele verecek başkası olması kendin ol kardeşim ya!

benim için türk kadını eşittir = aha da! link acı ama gerçek! istisnaları hariç tabiki... peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz özellikle erkekler?

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

• Kumralım,sarışın olmayı çok isterdim ama sonradan sarışın olanları hem beğenmem hem de bana yakışmaz. Doğal sarışınlara her zaman imrenmişimdir ama böyle kumral yaratıldık yapacak bir şey yok kendimi sevmeye beğenmeye çalışıyorum.Ve saçlarımı asla sarıya boyatmam.

0|0
    0|0
    • sizi ayakta alkışlamak istiyorum budur işte ya! insan kendi olmalı ki siz kumralsınız yani sarışına çok yakınsınız buna ragmen kendinizi sarıya çevirmiyorsunuz gerçekten bravo! ortalıkta emanuel ebue gibi kara olupta saçlarına 2 kilo platin sarısı boya sürüp ben sarışınım nidaları atan kadınlarla dolu ki bunları taksim meydanında sallandırmak istiyorum...

• teşekkür ederim siz de çok haklısınız onları görmemek gerek:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• kızılay dağıtmış gibi diplerinden siyahlar gelen, saçlarının arasından gözüken iğrenç boncukları olan iğrenç civcivler var etrafta yeterin artık...

not: ben orjinal açık kumral-sarıyım.

0|0
    0|0
  • tamam içinde kalmış yaptın saçını sarı da.barbie olmuyorsun bildiğin yattarayla tarık mengüç karışımı birşey çıkıyor.kimsenin seçimlerine karışamayız ama saçını boyadıysan kaşınıda açacaksın,makyajınıda adam akıllı yapacaksın.dip boyanı bekletmeyeceksin,ten rengini ayarlayacaksın pudralarla.yok platine boya kendini sokağa at.ya bakın cidden olmuyor..

0|0
    0|0
  • Bırak olsunlar. Rakiplere tüyo verilmez.

0|0
    0|0
  • link açılmıyor, ama kesinlikle katılıyorum içinize dert olmuş bu konu bayaa, üniversiteye başlayan her gençte var bu saç boyatma sevdası ne yazıkki, öyle olunca kendilerini daha bakımlı zannediyolar sanırsam.. benim saçlarım simsiyah boyatmayı hiç düşünmedim..

0|0
    0|0
  • değişiklikdir ve kendini nasıl görmek istiyorsa öyle görmek istıyodur zaar sen ve senın gıbı dusunenlere ne?

:)

0|0
    0|0
    • ben sağlıklı düşünen hiçbir insanın öyle olmak istemeyeceğine inanıyorum gerçekten iğrenç oluyolar bunların yüzünden kaadın olabilirim o derece sogudum

• boya parası senden cıkmıo nie kasıosn ki bukdr

0|0
    0|0
  • bencede çok komik oluyolar

0|0
    0|0
  • sacma vucudu esmer sac sarı cok degişik oluyo yıllardır yıkanmamıs gibi :D

0|0
    0|0
  • lınk harıka ama ben orjın sarıyım ozenmesın herkes kendıne yakısanı yapsa bu halde olmazlar kardes

0|0
    0|0
    • aynen öyle bu arada orjinal sarışın türk çok az bulunur tam olarak nerelisiniz acaba köken?

• bak bende esmerim hep böyle sarışın olmak istemişimdir istediğim renge boyamak istedim saçımı oda neden oluyo bılıyomusun herkes her renge girerken sen başka bi renk yapamıyosun ve bi saatten sonra sıkılıyosun ne olursa olsun denemeye kalkıyosun tabı sonra pişman oluyosun ben mesela saçımı siyahtan baska bi renge boyamam ama başka renklere girmeyide çok isterim oda olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkes kendinde olmayanı ister. Parası olup mutluluğu olmayan mutluluğu ister, parası olmayıp mutluluğu olan parayı ister. Kıvırcık saçlı düz saç, düz saçlı kıvırcık saç ister. Siyah saçlı sarışın olmayı, sarışın olan siyah olmayı ister. Kısa boylu keşke çok uzun olsaydım, çok uzun keşke normal uzunlukta olsaydım der. Bu işler böyle, kendimden örnek vericek olursam; Ben açık kumral kıvırcığa kaçan dalgalı bir saçım var, yıllarca saçlarımın kıvırcık olmasından nefret ettim, düz yapmak için hep uğraştım fön v.s ama artık saçımın şeklinden memnunum ve farkettim ki herkes en güzel şekilde yaratılmış. Artık iyi ki düz saçlı değilim diyorum ve saçıma aşığım <3 :)

Kıssadan hisse, anlayan anladı :)

0|0
    0|0
  • saçını sarıya boyatmış bi esmer görünce bağırıyorum avazım çıktığı kadar "Allah'ını seven üstüme toprak atsın"

0|0
    0|0
  • esmerler bence daha güzel oluyor . Keza adriana lima mesala . sarışınlar yapmacık geliyor bana :)

0|0
    0|0
  • Yanlış yapıyorlar..

Sahip oldukları şeyin kıymetini bilsinler mümkünse..

0|0
    0|0
  • esmerler daha çekici yaaaa:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...