Karın kaslarım kaç aya bu hale gelir?

Benim karnım şu an bu şekilde fitnessa gidiyorum ve 8 dakikalık abs videolarını çalışıyorum, düzenli çalışmayla 2 ayda bu halde geldi;

Karın kaslarım kaç aya bu hale gelir?
benim istediğim ise bu şekilde olmak kaç aya bu hale gelirim?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• 2 3 ay mi? siz dalga geciyosunuz heralde. yag yakman lazim ve karin calisman lazim.6 ayla 9ay arasi diyorum cunku kadinda kas kolay cikmaz.

2|1
    0|0
    • bilende yazıyor bilmeyende yelda, bu sporun en büyük düşmanı cehalet boşver..

• teşekkür ederim. hazır bilgili insanlar buradayken bir soru daha sormak istiyorum. Hazır güçlenmişken bacağımdaki ve kalçamdaki kas kütlesini arttırayım, biraz büyüteyim istiyorum. Leg extension, leg presste 45-50 arası basıyorum. squatı 10 kglık dumbella yapıyorum. Ve lex extension u 4x15, leg pressi 4x15 squatı 4x10 yapıyorum. bu şekilde istediğim gibi bir kas kütlesi elde edebileceğimi düşünüyorum, hareketleri yaparken sıkıntım yok. sormak istediğim leg extension ve leg press e girerken baştan sona kadar aynı ağırlıkta basmak doğru mu yani ilk tekrarı da son tekrarı da 45 kg ile mi bitirmeli yoksa 10 tekrar bittikten sonra yavaş yavaş mı ağırlık arttırılmalı?

• Ben oyle yapiyorum. hafta hafta arttiriyodum agirligi. gunluk setlerim ayni agirlik olurdu

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 ayda...

1|0
    0|1
  • 2-3 ay ama diyette lazım.

1|0
    0|1
  • Herkes saçmalamış, kıçını kaldırıpta salona gidemeyenler dahi bilirkişi ayağına yazmış!!! Bak kezban hanım; o resimdeki bayanın garın gası kesinlikle steroid kürü ile oldu bu bir, bu iş steroidsiz bir iki ayda olacak iş değil hatta bayanlarda 1 yıl bile çok azdır bu iki... Garın gas mutfakta olur ok?

1|0
    0|0
    • yediklerime dikkat ediyorum zaten. ayrıca ona buna Kezban demeden önce kendine bak, öyle Konuş. iki şişindim diye kendini Stephen amell sanan zavallı.

• Şuanki Yağ Ortalaman Kaç Bilmem Lazım Eğer %13.16 arasıysa 40 günde low carb diyetiyle bu kaslara sahip olabilirsin

0|0
    0|1
  • bu sana bağlı

0|0
    0|0
  • 2-3 ay daha lazım

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...