İnsanlar neden bu kadar zavallı ve aciz ?

ben 19 yaşıma geldim henüz hiç sevgilim olmadı, çocukluğumdan beri herkes çok yakışıklı olduğumu söyler, birsuru kızda yanımdan ayrılmaz ama yüz bulamayınca,onlarla konuşmayınca umutlarını keserler. arkadaşlarım sendeki tip bende olsa vs tarzı şeyler söylerler, habire nasihat verirler, ama ben istemiyorum kardeşim , zorlamı ? şimdiki insanlara bakıyorumda sevgilisinin olmamasını büyük bir sorunmuş gibi görüyorlar, yalnızlıktan ölecekmişmiş, ulan dışarda millet açlıktan ölüyor anasını. 2 ayda bir sevgili değiştiriyorlar, akıllanın arkadaşlar, bu kadar aciz olmayın ,bu kadar muhtaç olmayın, başka bir kadın/erkek aradığımız şey olmamalı.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• doğru söylemişsin ..aşk bu kadar basit olmamalıı kesinlikle..zaten bu konuda tek bir duam var inş kabul olur Allahım eş olarak yazmadığını aşk olarak karşıma çıkarmasın.duygularımın en güzelini eşimle yaşamak isterim açıkçası

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kutluyuyorum seni bu düşüncenden ötürü

0|1
    0|0
  • Dusunce seklin cok hos...haklisin aslinda

0|1
    0|0
  • benimde yok hiç olmadı, niye üzülüyorsun kkendini eşine sakla ben öyle yapıyorrum , eşinin sevgilisi olmasını istermiydin ki ?

1|1
    0|0
    • bu zamanda evli insanların sevgilisi var bırak, bekarları

• insan öldürmedik ya canım :)) kabul eder herhalde, hatamızın farkındayız, senin hakkında da Allah en hayırlısını nasip etsin, eğer bu yazdıklarında samimiysen bunu en çok sen hak ediyorsun

• amin cümlemizin, herkese kakettiğini artık .. iyi geceler..

Erkekler Ne Diyor 5

• helal olsun ne diyim kardeş. senin gibi leri mumla arasak bulamayız

0|1
    0|0
  • Daha dur görüp göreceğin çok şey var kardeş.İnsanların daha ne rezil hallerini göreceksin.Bunlar hiç kalır yanında.

0|1
    0|0
  • Sevgili değil. Kadınların dünyasına müptela olmak adına kız arkadaşların olmalıdır. İstersen ilerisini yapmayabilirsin. Yakınlaşmazsın olur biter. Ama muhakkak birgün evleneceksin. Bir bayana nasıl davranılır, yanında ne konuşulur öğrenmen gerekiyor.

Bunları öğrenmen için sevgilin olması şart değil, arkadaşların olsun yeter...

0|0
    0|0
    • kadın ve erkek üremek ve neslini devam ettirmek için yaratıldı, asıl amacından saptıranlar ;insanlar.

• Tamam. Sen rotandan sapma yeter. Her gemi kendi rotasından sorumludur. Ama istemiyorum falan gibisinden yorumlar yapma. Yarın seninde bir bayan arkadaşa ihtiyacın olacak. Yaş ilerledikçe kriterler öyle yükseliyor ki; aklının almayacağı malzemeleri istiyorlar senden. Arkadaşların olsun. İstersen sevgilin olmasın önemli değil...

• Asıl aşk haksızken özür dilemektir sonra tutup sarılmaktır...

0|0
    0|0
  • milletin derdi karı kız olmuş ama erkeklerden çok kızlar kötü durumda belli olmuyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...