Spora giden arkadaşlar bir bakabilir mi?

Geçen bahsetmiştim spora başlayacağımdan.Ölçülerimi aldılar boyum 1.60 kilom 57.3 haliyle yeme alışkanlığımıda düzene sokmaya çalışıyorum ama vitamin kullanırken zor oluyor habire bir şeyler yemek atıştırmak istiyorum vitaminde kullanmak zorundayım. Su içerek bastırmaya çalışıyorum :( şimdi iki sorum olacak birincisi ne kadar sürede sporun etkisini görmeye başlarım? ikinicisi yeme içme gerçekten çok etkiliyor mu? arada dayanamayıp yiyiyorum :D

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• protein insan vucudunda kas yapıcı olarak ta kullanılmakta kabonhidrattan sonra enerji besini proteindir. O yüzden kiloyu vermek için karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durmalısın. şeker yani tatlılar, un, tuz. gibi onlardan elde edilen yiyeceklerden uzak dur ki zayıf kalasın.

0|0
    0|0
    • eig için teşekkür ederim :) yardım edeceğim başka hususlar var ise her zaman yardım ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• 1. sorunun cevabi yok. bazisi 1 ayda belli eder bazisi 3 ay 6 ay bilemeyiz bunu. 2. soruna gelirsek evet cok onemli cunku hem kilo vermen hem sıkılasman gerek spor bu isin %20si %30u falan %60-70ide yeme icmenle olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yeme içme çok etkiler protein agırlıklı beslenmelisin yag ve tuzdan uzakdur. düzenli calısırsan 15 gün sonra değişimi gözle farkedersin spora basladıktan 3 gün sonra zaten bedenin kasılmaya baslıycak onuda hissedersin

1|0
    0|0
  • Yeme icmeye dikkat edicen. az yemezsin yine yersin ama tuzlu sekerli yagli unlu falan yeme

1|0
    0|0
  • 2 aydan sonra belirginleşmeye başlar

1|0
    0|0
  • Çok uzun cevap veririm şimdi bir başlarsam ki işi bilen biriyim 😎

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 4 aya baslarsin sporun etkisini gormeye

0|0
    0|0