Yüzme, Su korkusu olanlar?

Yüzme ve Su Korkusu
Burdan ne kadar yardımcı olabilirim bilmiyorum, fakat en azından fikir verebilirim

• Su üzerinde kalamıyorum.
    73% (8)56% (5)65% (13)Oy Ver
  • Su içerisine girdiğimde, nabzım yükseliyor, nefes darlığı yaşıyorum.
    27% (3)44% (4)35% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Sudan korkmuyorum, ama derinlere gidemiyorum, sanki ayağıma kramp girecek veya bir sorun olacak yüzemeyeceğim gibi geliyor.. O yüzden fazla açılmam..

0|0
    0|0
    • Ne sık aralıklarla yüzebiliyorsun? Yazdan yazamı yoksa kullanmış olduğun bir havuz var mı?

En İyi Erkek Görüşü

• yüzme fitness tenis antrenörüyüm ve cidden böyle bir saçmalık görmedim. bu işten anlamıyorsun belli. yüzme yazarak öğrenilmez.

0|0
    0|0
    • :) komiksin.. burası paylaşım platformu :) ana dalın ne? futbol mu hancı gibi herkes yüzme antrenörüyüm diyor..

• Aleykum selam. Buradaki yaşıma aldanma aramızda 2 yaş var. Çorlu yüzme ihtisas kulübünde tolga kipriyenin yanında bende 5 yıl altyapı çalıştırdım. ancak öğrendiğim önemli bilgilerden biriside yüzmenin anlatılarak değil uygulayarak öğretileceğidir. örneğin size şunu söyleyeceğim yeni başlamış bir çocuğa su kenarında ayak çırptırırsın başını suya sokup nefes üfletirsin vsvs. o çocuk sudan korkuyorsa işte anlatmak yetmez yanına girip birebir uygulamayla göstermek gerekir. bu herkes için böyledir ben bu görüşteyim. sizin görüşünüz kendinize benimki kendime.

• Güzel kardeşim hangi kafayı yaşıyosun? Öğretmekle, fikir paylaşmak ayrı şeyler.
      Kapansın bu konu boş ver. Benim fikrim zaten bana, ilk yaptığın yorumu oku eleştiri şekline bak insanlara yaklaşımın konusunda biraz düşün vs vs.. Kolay gelsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• bende bir tavsiye vereyim kesinlikle gözlük alın, gözlükle daha rahat yüzer ve korku yaşamazsınız rahat görebildiğiniz için

0|0
    0|0
  • Yuzme antrenoruyum😂

0|0
    0|0
  • Yüzmeye bayılırım.

0|0
    0|0
  • Ayni fobi bendede var cok zor bisey :(

0|0
    0|0
    • Zor değil, denemek önemli olan her şeyi deneyerek öğreniriz ama ileri derece korkun varsa eğitmen şart tabi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...