Boyum 160 kilom 56 ne kadar kilo vermeliyim sizce?

Kaç kilo olursam fiziğim güzel olur? bacaklarımın ustu kalın oraları nasıl eritebilirim birde :(

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• 50 kilo olsan kafii bence yalnız yürümeli koşmalısın ve vücut soğumadan youtubeda egzersiz videoları var bacak için onları mutlaka yapmalısın...
    Kırmızı et, yumurta, balık, kuruyemiş (sadece badem) ve yeşilik tüketip bolsu içmeli şekerden ve undan uzak durmalısın...
    yoksa sadece diyet sarkıklık olur ve çatlama olur cildinde... o daha kötü...

0|0
    0|0
    • Tesekkurler haklisiniz

• 1 ayda 6 kilo hiç sağlıklı değil... sağlıklı diyende çıkmaz zaten... ayda 3 kilo 2 ayda 6 kilo ideal olur...
      Süt ve yoğurt tüketerek kas kaybını önleyebilirsin ayrıca dediğim gibi spor yaparsan kas kaybı söz konusu olmaz

• Tamamdır teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 7

• squat ya da leg press ya da leg curl yapmayacaksın, dikey bisiklette eğilerek çalışacaksın bu sana hem garın gası hemde ön bacak kalça erimesi sağlayacaktır, koşmak yok ama yüksek tempoda yürüyüş yapacaksın... Zumba plates vs hikaye yani alt tarafı dans figürlerinde başarılı olursun 👊😎😄 eee bir en iyi görüşü haketmedim mi şimdi? 😊

0|0
    0|0
    • Squat neden yapmicam ki ben o eritiyo diyd duymustumm

• Squatın etkisini ilk ayda görürsün ve kasların artışıyla kalınlaşma meydana gelir

• Eic sectim bu arada ilk onu okumustum kusura bakmayin ikinciside sizsiniz

• 6 kilo versen yeter

0|0
    0|0
    • banada öyle geliyor teşekkürler

• 10 kilo

0|0
    0|0
  • 1kilo

0|0
    0|0
  • Verme boyle iyi

0|0
    0|0
  • 56 kilo

0|0
    0|0
  • Kilon ve boyun uyumlu aşırı fazlalığın yok biraz fitnesle fazlalıkları eritebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 6-10 kilo arası ver

0|0
    0|0
  • 6-7 kilo yeterli..

0|0
    0|0
  • 50 falan.

0|0
    0|0
  • 4 en az

0|0
    0|0
  • İlk önce 50 ye düş imkanın varsa yüzmeye git koşu cok kalori yaktırır ve yağı kasa dönüştürürsen bir daha almazın 167 cm 51 kiloyum 1 haftada 3.5 kilo aldim hedefim 45 e düşmek kasa çevirerek guzel bir vücuun olur

0|0
    0|0
    • Oha bir haftada nasil verdin 3,5 kilo sagliksiz degil mi anlatabilirmisin biraz yediklerinden yaptigindan spordan

• Verdiğim gibi geri aldim yemek yemiyordum iştahsızdım tatilden dolayi geri aldim ama verebiliyorum dans edebilirsin yagli yiyecekler yeme firin en ideal

• 45 ol.

0|0
    0|0
  • 50 ideal.

0|0
    0|0
  • 6 kilo ver

0|0
    0|0
  • 7 kilo versen yeterli olur

0|0
    0|0