Son Dakika.. İbrahimoviç Cuma günü açıklanıyor. Kaç forma alacanız :D?

Ronaldo ve Messiden sonra dünyanın en forveti geliyor ne düşünüyosunuz? Ben 3 forma sözüm olsun diyorum.
Son Dakika.. İbrahimoviç Cuma günü açıklanıyor.Kaç forma alacanız :D?

Güncellemeler:
gfhfghgg

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• sizi yiyolar sesiniz çıkmasın diye avutun kendinizi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• la bence gelmez bu adam ya :D

0|0
    0|0
    • kanka delirecem mk parayı köpeği edecez diyoz inanmıyo !! rus kızları dolu burada sıkıntı yapmasın gelsin :D

• la etme eyleme :D
      o kadar para ya yazık değilmi ya la? :D

• para harcamak içindir. d

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu transfer gerçekleşecek salı günü kap'a bildirilir. Fenevliler şimdiden yusuflamaya başlamış korkmayın l*n :D

1|2
    0|0
    • l*n yönetiminizin g*tü atıyor avrupadan men edileceksiniz diye adamın bonservisini bırak,1 yıllık maaşını ödeyecek haliniz yok basket takımınızın açlıktan ağzı kokuyor ^^ www.facebook.com/.../?type=1&theater

• la feryat * susda kaybol gereksiz laf kalabalığı yapma @Porphyrion

• sana kemik attım mı ne atlıyorsun çocuk? Bu transfer gerçekleşince senin g*t oluşunu izleriz @Porphyrion

• Ozanda mı imzalayacakmış

0|0
    0|0
  • Pek ihtimal vermesemde ins gelir :)

0|0
    0|0
  • zaten formadan kazanır ne kazanırsa

0|1
    0|0
  • He de gelir paranız yok konuşuyorsunuz gelemez değil gelmez bide! PSGden milan, rmadrid felan istiyor gs kim yav 6s taraftarıyla dalga geçiliyor anca hahahah gelsin öyle konuşalım ehehehe

0|0
    0|2
    • Sneijder icinde drogba icinde benzer seyler soylemistiniz. Her olmaz dediginiz transferi olur yapip capslerde tasak konusu oluyosunuz. Bikmadiniz g. t olmaktan bence bir susun artik da daha fazla kapak olmayin ;)

• İbrahimovicin parasını fener ödeyecek nasıl ols

0|1
    0|0
    • İbrahimovicin parasını fenev ödeyecek nasıl olsa çarşamba günü shaktar feneve koydumu 12 milyon euro bedava para gelecek uafadan

• Hayaller ibrahimoviç, Hayatlar Bilal :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...