Tempolu yürüyüş zayıflatırmı?

tempolu yürüyüş zayıflatırmı? spor salonu baya uzak eh bizim buralarda hep park yeşillik dolu hergün 1 saat tempolu yürüyüş yapsam zayıflarmıyım? diyetede başlicam 1 ayda nekadar kilo kaybı olur :D?

kızlar zayıflayan varmı?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Zayiflarsin tabi yemenede dikkat et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kahvaltıdan önce yürürsen kilo vermeye faydası olur.

0|0
    0|0
  • Selam spor eğitmeniyim sormak istediğin bişey olursa özelden mesaj at yardımcı olurum. Sormasan bile rica ediyorum burada ki insanların söylediklerini sakın ciddiye alma çook saçma şeyler yazan var sağlığından olursun. Bol şans

0|0
    0|0
    • tempolu yürüyüse baslamak istiyorum baya kilo aldim ise yararmi

• Sadece yürüyüş işe yaramaz düzgün bir beslenme programı ve iyi planlanmış bir antrenman olmalı

• ben diyet hıslı yürüyüş ve teysemin iğneleri sayesinde 4 ayda 16 kg verdim... ama ben yürürken gösüm hariç her yerimden ter çıkıyodu.. gugılın söyledine göre 5.2 km 45 dk da yürüyodum..

0|0
    0|0
  • her türlü yürüyüş zayıflatır. Tek bir şart var yürüdüğünden fazlasını yemeyeceksin. Günlük 2000 civarı kalori harcanıyor. Bunu arttırdığın kadar zayıflarsın.

0|0
    0|0
    • uygun bir diyet lisesi bulmak sart artık:D

• 2 ayda 8 kilo verdim. Sadece paketli hiç birşey yemiyorum ve yürüyüş yapıyorum. Yavaş ama kalıcı kilo veriyorum. Normal 3 öğün ve ara öğün yiyorum bol su içiyorum. Yani evde yemekte ne varsa öldürüyorum.

• Zayıflatır ama git gide hızlan temponu hızlandır

0|0
    0|0
    • insallah

• Normaldede öyle yapabilirsin mesela önce yavaş yavaş sonra biraz hızlanıp sonra tam hızlanıp az sonra yürüyerek devam etmek böyle böyle ayarla kendini daha yararlı olur tek tempoda kalma

• Evet zayiflatiyor

0|0
    0|0
  • yedıgıne dıkkat etmezsen 10 km kossanda kılo veremezsın

0|0
    0|0
    • diyete baslicagimi yazdim sanirim

• o zaman evet kılo verırsın en az yarım saat orta ve yuksek hızda yuruyus yapmalısın yanından suyunu eksık bırakma

• Kardiyo yap zayıflama konusunda daha etkili olur..

0|0
    0|0
  • Zayiflatir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• önemli olan kilo kaybı değildir zaten. öenmli olan sıkılaşmaktır. tempolu yürüyüş sıkılaşmaya yardımcı olabilir.

0|0
    0|0
  • zayıflarsın diyeti düzgün uuyla elbet farklılık görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...