Uzun saçlı erkeklere bakışınız nedir?

Saçları toplanabilecek kadar uzun olan erkekler ile ilgili neler düşünürsünüz? Yakıştırır mısınız, kestirmesini mi tavsiye edersiniz?

Bunu rocker veya metal tarzlarındaki kişilerde görüyorum ve oldukça beğeniyorum. Siz?

0|0
2717

En İyi Erkek Görüşü

• saçım da uzun her türlü takıyı da takıyorum küpe dahil... çok da mutluyum memnunum. takıyla saçla sakalla erkeklik olmaz diye düşünenlerdenim ve rock sadece bir müzik değil bir hayat tarzıdır ve bu tarzı giyimine ve tipine de yansıtırsın. davranışların umursamaz ve kendin pis olmadıktan sonra problem olmaz diye düşünüyorum... always rock !

1|0
    0|0
    • Tebrik ederim aynı kafadanız +1 ve en iyi cevap.:)

• Haklısın, bu huyumdan da nefret ederim.

• benimde saçlarım uzun...küpeye karşııym...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Bundan birkaç sene öncesine kadar uzun saçlıydım, gayette seviyordum, şimdi kısa saçlıyım gayette yakıştırıyorum. Çokta fifi durumları, bi anlam ya da tarz katmaya çalışmıyorum. Bunu adamlığın göstergesi sanan tıkanıklar unutmasın ki Peygamberimiz(S.A.V.) bile uzun saçlıydı. yani bi anlamı yok yakıştıran varsa uzatsın, sıkılan varsa kestirsin. dediğim gibi çokta fifi

0|0
    0|0
  • 20-21 yaşlarımda uzundu saçlarım. Şimdi dönüp bakınca neden böyle bir çılgınlık yapmışım acaba rezalet olmuş hiç yakışmamış diyorum. Yakışan uzatsın yakışmayan hiç girmesin bu işlere :)

Rockerlar uzatır öyle ya da böyle,headbang için bile uzatılır kendimden biliyorum :)

1|0
    0|0
  • beğenmesek öyle olmazdık ;)

1|0
    0|0
  • bakabildikten sonra sorun olmaz...kimileri var,hem uzatıp hem bakamıyor..keleter gibi geziyorlar..iğrenç...

1|0
    0|0
  • Okuduğum fıkıh kitaplarında Peygamberimiz (s.a.v.) in saçları uzunmuş ve ortadan tarıyormuş... bakabiliyorsan sünnet ki yakışan erkeğe çok güzel oluyor...

ben denedim uzattım... fakat benim saçlar dalgalı... kabarıyor bide... o zamanlar sıktı... tarak kırdığını hatırlarım... baksan bile olmuyor... çok olumlu ve çok olumsuz tepkiler aldım... hatta annem karşıydı... bi gün üniversiteden memleketime gittim otobüsten indiğimden saçlarda malum inat darmadağın olmuş... bildiğin einstein...zile bastım annem açtı babama bağırıyor "hüseyin cingen çocuğunun biri gelmiş herhalde para istiyo gel bak bi istersen"... lan ne gülmüştüm sonradan:)

1|0
    0|0
  • döverken kolay oluyor.

0|2
    1|0
  • Saçların uzun olan arkadaşlarım ama ama metalci yada rocker değiller , herkesin kişisel tercihi .

0|0
    0|0
  • Omuzu geçen hatta abartıp bele kadar olan saçları erkeklere hiç yakıştıramıyorum.

Ama hafif uzun saç yakışana yakışıyo yani.

1|0
    0|0
  • 1 ay öncesine kadar uzun saçlı idim, şimdi saçlarım çok kısa, herkes uzun saç sana çok gidiyordu, keşke kestirmeseydin diyor. ben de kendimi uzun saçla beğeniyorum :))

0|0
    0|0
  • Herhangi bir eleştiri yapmam kendi seçimleridir.Faka bende bıraktıkları izlenim pek hoş değil.Uzun saç kadına yakışıyor.

0|0
    0|0
  • Bakımı zor diye kestirip kurtuldum, üç numara oh miss. Ara sıra özlemiyor da değilim tabi.

0|0
    0|0
  • Eskiden severdim ve belimdeydi saçlarım. Ama artık ilgilenmiyorum:)

0|0
    0|0
  • çok pis bakarım,saçını uzattına pişman olur

0|0
    0|0
  • Saç stili kadına benzemedikçe sorun olmaz derim.

0|0
    0|0
  • keyfini çıkarsınlar bence. nasıl olsa ilerde kel olacak...

0|0
    0|0
  • 0 no traşlı saç için ne dersin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Kimisine gerçekten yakışıyor , kimisini kıskanıyorum ...

1|0
    0|0
  • Yakışıyorsa hoş.

link yerımmm ben bunu

Ama malesef coğu erkeklere yakışmiyor

1|0
    0|0
  • Yakışana yakışıyor gerçekten.

1|0
    0|0
  • Orta uzunluk fena değil gibi, ama benimle yarışırcasına uzun saç olanları beğenmem. Yine de kendine yakıştırıyor ve mutluysa, öyle kalsın.

1|0
    0|0
  • Yakışana yakışır ama lütfen herkes bunu yapmasın birde leş gibi gezen hippiler varya hele hele onlar daha da uzak dursunlar lütfennn :)

1|0
    0|0
  • ben de beğeniyorum:) ama en çok abimde:) çok yakışıyorr

1|0
    0|0
  • ay ben bu konuyla ilgili soru açıcaktım içimi dökmek istiyorum valla :D bence hiç yakışmıo kız gibi oluyolar bi de karizmatik sanıp kasıla kasıla geziyolar. bence hiç çekici dğl bir an önce kestirmeliler... rockçılar da hoşuma gitmiyo zaten.

0|0
    1|0
  • şimdi yakışanı war yakışmayanı war belli olmuo :)

0|0
    0|0
  • kimine çok yakışıyor ben tiksinmem şahsen bi zararı yok benim açımdan mutluysa seviyosa uzatsın

1|0
    0|0
  • erkekte uzun saç'tan nefret ederım kesınlıkle kısa olacak hatta mümkünse böyle olmalı

link

0|0
    1|1
  • severım

1|0
    0|0
  • beni olumlu ya da olumsuz bir fikre sevk etmez. kendisine nasıl yakıştırıyorsa öyle yapsın.

0|0
    0|0
  • Ben kısa saçlı derim.

0|0
    0|0
  • Uzun olabilir ama kız saçı gibi de olmasın mümkünse. Bir de her erkeğe yakışmıyor uzun saç. Yakışanı var yakışmayanı var.

0|1
    0|0
    • Bayanların saçları kadar uzun olanlar çok bakımlı oluyor. çok hoşuma gidiyor yahu. :)

• Saçın özelliğine de bağlı. Kıvırcık veya dalgalı uzun saç erkeklerde hoş durmuyor. Düzse ve çok uzun değilse sorun yok :)

• kıvanç tatlıtuğ aşk-ı memnu versiyonu istisnadır efenim. Öğktür yav bi get berbere görün öyle gel'dir :D

0|0
    0|0
  • farketmez uzun yada kısa, ama çocuklugumda bir big sexy gerçegi vardı ki unutamam:D

0|0
    0|0
    • haa smackdown big sexy ironman goldberg big sexy'e yakışıyo tabi

• omuza kadar hoş duruyor ama daha uzunu berbat bide çok uzatıp bakmıyolar doğru düzgün o zaman iğrenç duruyor

0|0
    0|0
  • yakışan var

yakışmayan var

0|1
    0|0
  • sevmeem uzun sacı... erkek gbi olmalı erkek..

0|0
    0|0
  • Begenmem..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...