Bir gün önce böyle olan kız bir gün sonra yüzüme bile bakmadı sebebi sizce ne olabilir?

Bir gün önce böyle olan kız bir gün sonra yüzüme bile bakmadı sebebi sizce ne olabilir?

Dershanede hoşlandığım bir kız var. kız bir sürü boş sıra olmasına rağmen yanıma oturuyordu ve deneme sınavlarında puanı benden yüksek olmasına rağmen bana soruyordu bilemediği soruları. saçma sapan sebepler ile konu acıyordu fakat 1 gün sonra sınıf değişimi oldu ben sınıf düştüm o sınıf çıktı ve 1 gün önce böyle olan kız 1 gün sonra yüzüme bile bakmadı. sebebi sizce ne olabilir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seni hırslandırmak için yapıyor.. Çalışsın beni geçsin. Rekabet istiyor bence.

Güzel olacak gibi.. Sınav ortamında değişik bir aşk olacak... Pes etme sakın. Diğer sınavda onu geçersin. O senin peşinde koşar. :))

0|0
    0|0
    • gördüğüm kadarıyla en iyi cevap aslında soran kişinin olmasını istediği cevap olmuş... :D

Kızlar Ne Diyor 2

• bence sana öyle gelmiştir.hangisi diceksin ikiside olabilir ona sen karar ver ya zaten ilgilenmiyodu sana öyle geldi arkadaşça davranmaktı sadece niyeti.yada bunda emindim diyosanda ozaman şimdi yüzüne bakmamasını yanlış anlıyo olabilirsin.sonuçta sınıftaki ortam yok artık ne bahane kaldıki.

0|0
    0|0
    • bahanesizlikten olabilir diyorsunuz yada ben öyle algılamak istiyorum :)

• Ergenken olur bunlar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yeni sınıfında yanına oturduğu daha yakışıklı bir çocuk olabilir. :)

2|2
    0|0
  • Sadece sınıfındakilerle ilgileniyor demek ki..

sen kastır onun sınıfına çık

0|0
    0|0
  • sınıf düştüğün için işte seni ondan çalışkan zannetmiş felan filan işte sonuç öyle olunca da uzaklaşmış dert etme adamım sallama bile

1|0
    0|0
    • ya benım zaten sınıf düşüceğimi biliyordu ama sınıf değişikliğine ne kadar az süre kaldıysa o da o kadar ilgili davranıyordu

• sendeki odunluğu farketmiş

1|0
    1|1
Yükleniyor...