Spor önerisi lütfen çok acil?

1.70 boy 69 kilo sıkı bir diyetle nasıl spor yapmamı önerirsiniz?
1 ay için olabilecek en fazla kiloyu vermek istiyorum ve tabiki bu sadece diyetlen olmaz sporda şart ama hangis sporu yapsam bilmiyorum. Spor salonuna gitme imkanım yok yani evde yapabilecek şeyler önerirseniz çok memnun olurum. Buarada vucut yapım kemikşerim iri bacaklarımda kalın ama karın ve bel çevrem kadar değil yani bel simidim var onu nasıl yok ederim 1 ayda?
eğer mümkünsü bana spor planı yaprsanız gerçekten çok mutlu olurum.

Güncellemeler:
Ben günlük 1 saat yürüyüş+15 squat+internetde bir video var 8 dakikalık karın egsersizi değiş şekillerde mekik çekiyor onu sabah akşam olmak üzere 2 kere yapmayı düşünüyorum
Diyetde günlük 800-1000 kalori gecmeyecek kadar yiyeceğim
Diyetten sonra sağlıklı besleme ile devam sade kilo verene kadar diyet

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik, egzersiz hareketleri

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kilon varken asla plates yapma incelirsin ama enine bir Genişleme olur irileşirsin öncelikle kardiyo ile fazla kilonu vermelisin sabah 6da kalk 1,5saat Yürü ya da yürüyebildiğin kadar enerjini bitirmek yok 1 litre suyunu bitir öğlene kadar öğle Yemeğini ye aradan 1 saat geçsin egzersiz yap internette birsürü bulabilirsin yarım saat Yao bunu squat plank vs vs sonra duş al otur ara öğünde süt iç bu arada yeşil Çay dalan tüket sürekli yağ yakınını hızlandırıyor sonra akşam tekrar Yürüyüşe çık ve aldığın kalori miktarını düşür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kosu yap

0|0
    0|0
  • Plates + yoga ve sabahları yürüyüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Diyet yapsan da fayda etmez.

0|0
    0|0
  • cardio uygula 40 dk ben hergün cardio yaparak 10 kilo verdim, şimdi sıkılaştırma hareketlerine ve ağırlık idmanlarına başladım. youtubeda fitness blender var orda kaç kalori yaktığınıda gösteriyor 30-40 dakikalık videoları var uygula mutlaka değişiklik olur, denendi onaylandı ^^

0|0
    0|0
    • Cardiodan kastın ne? Koşu, bisiklet vs mi? Bide kaç günde verdin

• ne günü 2 ayda verdim. videoda hareket yaptırıyor kadın sana öyle terliyosun

• fitness yapın kesinlikle öneririm

0|0
    0|0
  • Diyet değil düzenli beslen her öğünü ye 1 dilim ekmekle. Meyve sebze ye yag şeker un azalt. Telefonda uygulamalar var onları indir onlar evde yapılacak şeyler. Spor salonu falan iyi değil yani eğer bırakacaksan iyi değil bırakınca kilo alıyor insan

0|0
    0|0
  • bol bol mekik çek ve yürüyüş yap
    ebrü şallının karın videoları güzel
    youtube a bak

0|0
    0|0
  • boy ve kilolarımız aynı ve benimde sorunum üst bacak ve bel

0|0
    0|0
Yükleniyor...