Yüzme kursuna gidicem fakat aylik 350 lira cok pahali degil mi? Kac ayda ogrenirim yuzmeyi tahmin?

Yuzme bilmiyorum gitmek istiyorum ama 350 cok fazla degil mi? Yaklasik kac ayda ogrenirim yuzmeyi?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Denizde 30 dk de çözersin işi bea. Bak sahil kenarlarına herkes pro gibi mi yüzüyor? Herkes kendi kendine pişti. Sende az cesaretle bu işi başarabilirsin. Hem aylık oraya 350 vereceğine başka sporlarla uğraş daha çok yararı olur eğer fizik kasmak istiorsan. Yani ne bileyim 350 tl çok olmuş. Gelin kazık yiyin der gibi :D

0|0
    0|0
    • Ya ben Urfa da yasiyorum deniz biliyorsun ki yok havuz desen kimse benimle ilgilenip de ogretmez. Zaten step aerobik ve zumbayla ilgileniyorum annem de yuzme ogren diye israr ediyor

• 1 ay git sonra öğrendim anne herkese tur bindiriyorum de bir daha gitmezsin :D

• Annem ben cok pasif bir insan oldugum icin beni ha bire bir yerlere gonderiyor :D hic sanmam annem devam ettirir beni

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Derin bir yerde denize atla. O korkuyla 5 dakika da öğrenirsin. :):

1|0
    0|0
  • ayda 350 10 ayda 3500 kız gitme sakın evinizin bahcesine havuz yaptırılır o paraya ben öğretecem sana söz bu kadarda vicdansızlık olmazki ya

0|0
    0|0
    • Yol parasi da icinde. Gidis gelis 8 lira haftada 3 gun ayda 12 gun 96 lira bu yuzden 350 lira

• boşver dostum neyse dediğin gibi urfa gibi biryerde haklısın o zaman madem siznkilerde istiyor verebilcek durumdalar git en iyisi

• Evet annem cok istiyor gitmemi gidicem

• GÜLE giden yol DİKEN der gider eğer o hakiki gülse 350 bile az

0|0
    0|0
  • üç seansta öğrenirsin yüzmeyi. ücrete bir şey diyemem.

0|0
    0|0
    • 1 yil gidicekmisim o zaman cok sey ogrenirim dimi?

• sana yüzmeyi yasaklıyorum o zaman. milleti çıldırtacak mısın

• Ne alaka cildirtmak falan :P

• gelecek sene bu zamanlar öğrenirsin

0|0
    0|0
  • cok pahali, Annen, Ablan, kardeslerin, dayin, teyzen, yengen felan yok mu onlar ögretsin sana bosuna para verme.

0|0
    0|0
    • Ya ogrenecegim yer yok. Annem israr ediyor diye gidicem zaten bende anneme soyledim pahali falan diye beni dinlemedi

• Ya ben anneme bu yazilanlari okutucam o yuzden sordum ok

• ok, göster bakalim ne diyecek.

• yüzmeyi kendi imkanlarınla öğrenebilirsinki 350 bana göre çok

0|0
    0|0
  • 350tl vay arkadas aylıkmı bu fiyat?

0|0
    0|0
    • Evet aylik bide annem 1 yillik kayit yaptircakmis benim icin

• yok yahu o para ne bilim ya da bn 3 yasımdan beri yüzdügüm icin bana cokda gelmiş olabilir

• iyi yüzme bilen arkadaşların yok mu seni denize atsınlar o dkka öğrenirsin yüzmeyi

0|0
    0|0
  • İl neresi

0|0
    0|0
  • ben 3 gunde ogretiyom

0|0
    0|0
  • Pahalı değil :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8