Böyle bir durumda ne yaparsınız?

krşınızdaki insan sizi kullanmak istemdği için szinle sevgili olmak istemedğini ,dalgasına çıktığını bu yüzden aranzda bşey olmuycağını söylese ve tam onu unutucam derken unutturmamaya çalışınca tekrar bağlanınca yne aynışeyleri ynelerse ne yapmak gerekir?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• kafasına odunu vururumm. karar versin ona göre davransın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• SAglam bir ah edip yoluna demek lazım

0|0
    0|0
  • Arama mesafe koyarım

0|0
    0|0
  • kararsızlarla uğraşma :)

0|0
    0|0
  • zor bi durum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu cocuk oyunu degil. Bence red etmeli. Insanin duygusu gururu ve saygisi var hem kendine karsi hemde baskalarina karsi. Ne bu dalgasina cikmak. Gitsin dalgasini denizde yapsin! Tipki bir kizla cikan ve kimsenin bilmesini istemiyen erkekler gibi. herkes onu bekar bilecek amaaa seninle gizli cikacak. Ya isini adam gibi yaparsin herkes anlar o senin sevdigin oldunu yada gidip oyuncaklarinla oynarsin. mutlu yillar

0|0
    0|0
    • teşekkürler sanada mutlu yıllar.. söylediklerinin hepsine katılıyorum.Ama yaşı erkenmiş şimdi birini sevmek için çok erken..

• canim sevmenin yasi falan olmaz, o bence baska gullere bakmak istiyor buda bahanesi. yas bahane kizlar sahane :)

• işte dalgasına takılmak şahane :)

• bırakırdım onu

0|0
    0|0
  • beni kullanmak istemiyosa beni sevsn kullanmak zorunda mı bu erkerlern beyni ne taraftan calısıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...