Yaptıklarının kendisi de farkında ama o da üzülüyor mudur ki?

Beyler size bir sorum olacak..

Benim çok sevdiğim biri vardı 2 buçuk 3 senedir 1 yıldır çıktık. 1 yıldır ayrıyız. fakat ben son bir yıl çok çabaladım barışalım diye...Tabiki telefndan.. yani1 yıldır görmüyorduk birbirimizi. Ama ben üstüne gittikçe o kaçtı..değerimi bilmedi hiç.numarasını değiştirdi ben onu unutym diye. bunun üzerine kürsünün önüne gittim. 1 sene sonra ilk defa birbirimizi gördük...yüzüme baktı sonra önemsemiyomuş havasıyla gitti... sonra bidaha karşısına çıkmadım 2 gündür bidaha çıkmam zaten... ne ararım ne sorarım nede görmek için giderim oralara... uzak zaten. o an öyle yaptı bana. belki bi an şımardı öyle yaptı bilemiyorum. ama şunu biliyorum ki birdaha o istese bile ben onun karşısına çıkmayacağım.. Bugün sosyal paylaşım sitesine öyle bir bakayım dedim. (benim sosyal paylaşım alanım yok. hepsi kapalı.) onun kine öyle bi bakıyım dedim.' 'Ya sırtımıza alıp taşıyoruz, Ya ayağımızın altına alıp çiğniyoruz, Öğrenemedik bi türlü yan yana yürümeyi.'' tarzında şeyler paylaşmış.. yaptıklarının kendiside farkında ama oda üzülüyomudur ki?

Güncellemeler:
uzuluyomdur degıl aslında sorum... yanı bırgun keske dermı? benım sevenı bulamayınca.
duygusal bı erkek ıcın dusunelım bunu. aglayan bı tıp yanı

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• neden üzülsün ki, 1 yıl ayrı kalmışsınız. ilişkinizi düzeltmek için oda çaba sarfetse neyse. üzülen insan 1 yıl ayrı kalmaya dayanamaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Şovmenlikten başka birşey değildir. Senin önceleri ona yüz vermen gözünü açmış. Ondan nedensiz artistlikler yapıyor.

0|0
    0|0
  • Neden senden kaçtığını öğrenmedikçe bu soruya cevap bulamazsın bence.İnsan tabi ki geçmişte sevdiği kiiyle yaşadığı anları düşünerek hüzünlenebilir.

0|0
    0|0
    • duygusal bırıydı.. bılıyorum benı arar arar da bulamaz..

• yok kardeş...

• Hakkında hayırlısı olsun ozaman.

• hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değil üzüldüğüne değmez kendine bi yol çiz ve o yoldan sapma

0|0
    0|0
  • ya bu kızları anlamıyrm

0|0
    0|0
  • Baska birini bul bidahada bakma onun ivir zivirina

0|0
    0|1
    • bulucam zaten. merak ettıgım konu pısmanlıgını yasar mı bu hayvan

• ok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve