Arkadaşlar ALLAH için yardım edin lütfen?

arkadaşlar lütfen yaerrdım edin ALLAH için yaşım 18 boyum 1.65 bıyık sakal yok ama biraz var doktora gittim kemiklerime rontgen filmi çekti 10 cm uzacamı dedi sanki 1 cm uzadım diyorum yine aynıyım 19 yaşındaki kız ayı boydaydık o bende uzun oldu ben aynıyım neden olabilir hep evdeyim daire giriş kapısına bille çıkmadım yani sürekli evdeyim 1.73 1.74 olmak istiyorum olurmuyum nasıl olurum

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• evden çıkmadan yaşamanın boyunun uzaması ile ne ilişkisini nasıl anlatmak istedin bilmiyorum ama yaz aylarında eve kapanık yaşaman hiç iyi değil çık biraz güneş gör d vitamini sentezin artsın bölyece boyunun uzamasında hormonal bir sıkıntı varsa en azından d vitamini elinden geleni yapmış olur tabi sentezleme sıkıntın varsa bilemem

0|0
    0|0
    • doktora gittim 10 cm filan uzarım dedi sanki şu an 167 1.68 1.70 lerdeyim gibi ama ölçüyorum aynıyım

• düzenli olarak işinin ehli bir doktora git kontrollerini ol boyunuda doktor ölçsün sende lafta kalmayacak şekilde sağlıklı beslen ve spor yap. uzamıyorsan şükret haline

• Zaten boyu mu doktor ölçtü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 18 yaş ve sakal bıyık yok ve doktor da 10 cm uzayacağını demişse (kemik yaşına göre) sende 'Puberte tarda' (gecikmiş ergenlik) olabilir ve ya başka bir hormonal sorun vardır muakkak... Tedavi edilmesi gerek. Endokrin bölümüne gitmen lazım. Normal pratisyen doktor anlamaya bilir. Kemik yaşın kendi yaşına göre geriyse ever olabilir, uzayabilirsin. yok eğer 1-2 yaş geriyse imkanı yok 10 cm uzayamazsın. 1-2 santim ancak olur ya olmaz...

0|0
    0|0
    • ya 18 yaşlarımda arkadaş var o uzadı ben kaldım hemde ay olarak büyük benden

• En fazla 2 cm

0|0
    0|0
Yükleniyor...