Arkadaslar yağları nasıl kasa cevırebılırım? cevabı olan varsa söylesin. merak edenlerde baksın?

arkadaslar yağları nasıl kasa cevırebılırım? cevabı olan varsa söylesin. merak edenlerde baksın? 1.79 boyundayım. 72 kiloyum. haziranda fitnesse gittim. gelişme vardı fakat temmuzda stajım oldugu icin çalışmaktan fırsat bulmadıgım icin gidmedım. fitnesse geri basladım. vücudumdaki yagları kasa cevırebılmem gerekıyor. ya da yakmam gerekıyor. her dakika terliyoum sabahtan beri 5 litre 6 litre su tükettim diyebilirim oturuken bile terlıyorum. sabah aksam duş alıyorum. bana yardımcı olur musunuz.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik ve şınav çekeceksin ama öyle bilinen yöntemlerle değil, kendini zorlayarak. Tek ayak ya da el üstünde şınav, ayaklarını duvara yaslayıp göğsüne 3 lt su koyup mekik. Bunları yaparsan stadarttan daha iyi sonuç verir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Terlemekbdemek yaglarin erimesi dmek kardes git saunaya terle ilk basta bisiklet filan kullan daha sonra bunu dene ardindan maden suyu ic kardesimm sekeri tuzu ekmegi kes

0|0
    0|0
  • Saçmalama ve bu kadar cahil olma!!! Kas yağa dönüşür ama yağ kasa dönüşmez!!! Al bakkaldan margarini koy kenara 20 gün sonra yine aynı değil mi?

0|0
    0|0
  • hiçbir şekilde, çünkü yağ kasa ya da kas yağa dönmez.

0|0
    0|0
  • Ben 4 gündür ip atlıyorum mekik ve şınav çekiyorum önemli olan terlemek. ama oturduğun yerde değil hareket ederek terle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...