Facede başkalarının abonesi olmak başkalarına abone olmanın anlamı nedir ?

arkadaşlar kafama takılı kalan bi soru size facede başkalarının abonesi olmak başkalarına abone olmanın anlamı nedir ? çok saçma itici.. abone olmakta nedir abi ya ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir de abonelerini çoğaltmaya çalışanlar yok mu öldürüyorlar beni :D

1|0
    0|0
    • hakkaten ya :D kupon biriktirir gbi :D

• twitterdaki mantık aslında abone oluyosun onun durum güncellemeleri senin duvarına düşüyo

1|0
    0|0
    • ee burdaki yarar ne ? ya da dyelim sevgilin böyle bişey yaptı başkalarına abone oldu tepkin ne olurdu?

• salla ya gözünü aç etrafına bak ve ona muhtaç olmadığının farkına var bence

• ama insan bişeyler bekleynce hakikaten hayal kırıklığına uğratıyomuş ya.. saçmalık abone ne ya

• twitera özenmişler benim arkadaş sayımdan fazla abonem var bunların amaçları ne anlamış değilim :)

1|0
    0|0
  • arkadaşım olamıyorsan abonem ol ben seni eklerim..

0|0
    0|0
    • bumudur?

• aha bu son yorum bi daa yok sana yorum morum :(

• pekii saol

Kızlar Ne Diyor 4

• Kısacası abone olduğun ve takip ettiğin kişinin paylaştığı herkese açık durumları, resimleri görebiliyorsun.

1|0
    0|0
  • Valla benim face bi ara kafayı yediydi :/ önüne gelene kendisi abone oluyodu bi günümü verdim aboneliklerden kurtulmak için ya cidden cok sacma salak bi durum

1|0
    0|0
  • o seni eklemek istemiyosa durumlarini gormek icin abone olunur

0|0
    0|0
    • sevgilin böyle bişey yapsa tepkin ne olurdu?

• hayır senin sevgilin başkasına abone oluyo (Allah korusun)

• bence sen ona guveniyosan is bitmistir

• Ya paylasimlarini takip etmek için abone olmuştur ya da arkadaşlık isteği gönderdigin kişi seni kabul etmediyse askıya aldıysa da abonesi olmuş gozukuyorsun.

0|0
    0|0
    • peki sevgilin böyle bişey yapsa ne yapardın ?

• Kaç kişiye abone olmuş?

• baya var yne 10-11 vardır

Yükleniyor...