Kadınlar gözyaşlarını silah olarak mı kullanır?

Timsah gözyaşları hakkında! kadınların istedikleri zaman ağlayabileceklerini ve bunu bazen bir silah olarak kullandıklarını düşünüyorum...içten yorumlarınızı bekliyorum

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• haklısın kimisi bunu gerçekten çok iyi silah olarak kullanıyor.Ama saf olmayan erkek bunu anlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bilmiyorum. ben zaten normal yaşantım da doğru dürüst ağlayamadığım için, rolü nasıl olur onuda bilmiyorum :) ama mantıken kadının sıkıştığı anlarda, büyük yalanı ortaya çıktığında, yahut erkeğinden korktuğu durumlarda olabilir belki. bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Acımdan ölsem yine ağlamam karşısında .. Karaterime ters timsah gözyaşları

0|0
    0|0
  • ben çabuk ağlayan insanlara inanmıyorum hiç ..

0|0
    0|0
  • Kolay kolay ağlayabilen biri değilimdir o yüzden bunu hiçbir zaman koz olarak kullanamadım ama kullanmazdım da zaten karşımdaki istediğim şeyi yapmıyorsa yapmıyordur zorla yaptırarak elime birşey geçmez pişmanlıktan başka.

0|0
    0|0
  • silah olarak belki kullananlar vardir ama istedikleri zaman aglaya bileceklerini dusunumuyorum oyuncumuzuz biz ya, belki yapa bilen vardir bilmiyorum ben yapamam

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmak yanlış tabii. istediklerini ağlayarak elde etmek saçmalık ayrıca. yapacağımı sanmam.

0|0
    0|0
  • Ben gözyaşlarımı saklamayı yeğlerim bırak silah olarak kullanmayı :)

0|0
    0|0
  • timsah gözyaşlarını ayırt edemiyormusun

0|0
    0|0
    • bana bunu cok yakın bır arkadasım soylemıstı...ve sımdı geçmişi düşündüğüm zaman hayatımda ki bağzı kızların omzumda ağladıkları anın kurmaca olma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum...

• bnde bu konuda mükemmel numara çekerim :) çokda iyi kullanırım :)

0|0
    0|1
  • Çok güzel yalandan ağladığımı biliyorum. İstediğim zaman ağlayabiliyorum. Odaklanmam yeterli. Kullandığım da olmuştur.

0|0
    0|1
    • karşısında sevdiğinin göz yaşının yanaklardan süzüldüğü an bir erkek için en savunmasız kaldığı andır :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Genelleme doğru değil. Ama çoğu kadın yapar bunu. Elinde böyle bir silah varken kullanmamak garip olur kadınlar için.

1|0
    0|0
  • istedikleri zaman ağlamazlar da silah olarak kullanırlar...

bak kadınların ayrılıktan sonra genel cümleleri şudur "beni kullandın" ve ağlarlar

ya arkadaş ben sana tecavüz mü ettim... rüstünü ispat ettirip kullanamadıkları için gözyaşı dökerler

0|0
    0|0
  • Erkeklerde yapıyor artık devir bozuldu.Hiç bir insan beni ağlayarak etkileyemez ,zamanında çok kandım artık yeter dedim.Böyle yalan dolan işler yapan insanları sevmiyorum hele rol yapan insanı hiç sevmem

0|0
    0|0
  • " Ağlayan kadın hile yapar, gözleri, dudakları, kalçaları, bacakları ile kandırır seni.." Old Boy..

0|0
    0|0
  • Silah olarak kullanan birisini tanımadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...