Yumurta dondurma işlemine nasıl bakıyorsunuz ? bence şahane bir olay

bildiğiniz gibi 40 dan sonra hamile kalma birazcık zorlaşıyor 40 kadar evlenmediniz diyelim yumurta dondurma olayını düşünürmüşünüz? birde yapılan bir araştırmada genç erkeklerden hamile kalın deniyo 35 -40 yaşından sonraki erkeklerden hamile kalan kadının bebeği genelde hastalıklı oluyormuş erkek yaşlandığı için bilimsel araştırma ne düşünüyorsunuz? yumurtamızı dondurup şöyle yakışıklı bir avrupalı erkektenmi hamile kalsak:) ben düşünebilirim çok şükür kariyerim var ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• oğlun babasını sorduğunda ; oğlum sen üç harflisin mi diyeceksin ?

0|0
    0|0
    • artık farklı bır dunyada yasıyoruz bunları asmalıyız.

• baba sevgisinden yoksun büyüyen bi çocuğun nasıl bir kişilik olabileceğini düşünebiliyomusun bi araştırmanı tavsiye ederim sonuçta benim burada yazdığım senin karanını engeleyebilecek bişey değildir düşüncene saygısızlık olarak algılama sadece araştırmadan yapmamanı tavsiye ederim ki sende zaten fikir soruyosun burada değil mi ?

• ben boyle bırsey yapıcam demıyorum zaten ama hayat bu ılerde dusunebılrım

Erkekler Ne Diyor 4

• bir yasına daha girdim şuan 30 yasınsayım oldukca sağlıklı ve dincim :)))

0|0
    0|0
    • hımm bılmıyorum arastırma oyle soyluyor nete bır bak

• ilginç düşüncelere sahip birisin tanımak isterdim seni :)

0|0
    0|0
  • annem 40 yaşından sonra sahip oldu bana :) bu yüzden ben mucizeyim :))

0|0
    0|0
    • ılk hamılelıgımı? 40 dan sonra hamıle kalınabılıyor sadece bırazcık zorlasıyo okadar:)

• evet ilk ve tek :)

• gecen adamın biri ilanlarda yazmış sperm lerini satılığa çıkartmış çok ilgimi çekti acaba sperm bankaları üçretle sperm alırlarmı konuyla ilgi olmayabilir ama aklıma geldi benim ninem halamı doğurdunda en az 40 yaşındaymış halam sağlıklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...