1 ayda ne kadar kilo veririm?

ben göbeğim düzleştirmek ve 3 kilo vermek istiyorum
günde 500 ip atlasam
25 dakika kadar karın egzersizi
onun dışında squat
30 mekik
ve birkaç bunun gibi egzersiz
3 litre su içsem

1 ayda ne kadar kilo veririm
yememe çok dikkat edemiyorum çünkü yemek konusunda çok seçiciyim süt ürünlerini ve sebze sevmiyorum malesef
bur cubur yememeye ve az yemeğe dikkat ediyorum
bu sekilde zayıflayabilirmiyim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• eger cok ısteklıysen sana 1 haftada 3 kilo verdiririm. youtubeye gir. gencvefit yaz. orda 1 saatlik evde kardiyo egzersizi yap. o videodakilerin hepsını yaparsan eğitmene uyarsan. sana abartısız 300 400 gram verirsin. videoyu gun icinde bitirdiginde duşa gir ve bol su tuketmeye calıs. su tukettıgınde idrarla dışarı cıkar. bu videonun ozellıgı kalp ritmini artırarak yağlarını yakar ve sen uyurken bile sureklı kalori harcamana yol acar. ama sabahları gayet iyi beslenmen gerekıyor

0|0
    0|0
    • beslenmem sorun malesef :/ dediğim gibi yemeklerle aram çok iyi değil sebze yiyemiyorum

• yumurta proteindir. bir sorun olmaz. D

• dikkat edicem bakalım :D

En İyi Kız Görüşü

• ben iki hafta da verdim üç kiloyu az yemek yedim ve spora gittim sende bunları yapana kadar spor salonuna gitsen daha rahat olur. Ama gidemem dersen genelde koşmayı öneriyolar.

0|0
    0|0
    • koşu sevmiyorum spor salonuna gidiyordum taki koşu bandından düşüp rezil olana kadar zaten eviimdede var koşu bandı ben ip atlamanın daha kilo verdirdiğini duydum ve onu yapıyorum

• valla spor salonuna gidiyosan bir ayda çok rahat verirsin

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayir OLMAZ

0|0
    0|0
    • nasıl olur

• abur cubur yemiyorum zaten normal yemeğimide az yemeye çalışıyorum olabildiğince kızartma vs yemiyorum

• Peki istediğini elde edersin..

• maksimum 8 kilo verirsin

0|0
    0|0
    • oha 8 kilo versem uçarım giderim kilo vermek istiyorum sadece :D

• 46 olmak istiyorum :D

• ee ne diyeyim sana şekerim :) nasıl istersen sen hertürlü güzelsin :)

• kalori hesabini yap internetten haftada 600 gram verebilirsin duzgun beslenme ve spor la

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...