Göbek eritme yardım?

arkadaşlar aşırı olmasada biraz göbeğim var bunun için karın egzersizleri yapıyorum bunları yaptıkça dümdüz göbeğe sahip olurmuyum yoksa önce zayıflamam mı lazım

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1. sı egzersızlerı harfıyen yerıne getır.
    2. yagdan uzak dur.
    3. saat 8 den sonra bır sey yeme

0|0
    0|0
    • bunlara dikkat ediyorum zaten ama sadece göbeğim var hafif o yok olur mu o egzersizle onu merak ettim

• :D yani kısa tişörtler giydiğimde göbeğim kötü durmasın yeter şuanlık güzel göbekte acelem yok :D

• bılemıcem gormek laızm :P

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• acı çekersen

0|0
    0|0
  • mekik çekersen gayet etkili olur. youtubeden bu mekiklerin şekillerine bakman lazım. bir şekilden oluşmuyor. 3 4 tane şekil kullanıyorum ben ve bunları tam yaparsan 1 2 haftada belirgin olur

0|0
    0|0
  • halka çevir

0|0
    0|0
  • hiç göbeğim olmadı bilemicem

1|0
    0|0
  • Karın egzersizleri asla inceltmez yağ yakmaz 😎

0|0
    0|0
    • aslında zayıfta bir insanım benim boyumda kilomda olanlar benden zayıf duruyor ben neden böyleyim anlamıyorum

• 48 kilo olup topaç gibi olmak ne demek bilirmisin :D bilmiyorum artık ama bu konuya çözüm bulmam gerek artık

• Boyunda ufaksa o ayrı 😊 zira ben senin iki katınım 1.84 boy 95 kg ama fitim 😎😄 kiloya takılma ayna karşısındaki görüntün önemli olacak 😊

• Mekik çektin diye yağın gitmez :D kasın büyür :D yağ yakman gerek oda kardiyo ve diyet ile olur :)

0|0
    0|0
  • Mekik çekmekle karın eritilmez, kardiyo yapman lazım...

0|0
    0|0
  • Yürüyüş.

0|0
    0|0
  • olursun bende o hareketleri yapıyorum dayanman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pilates + yürüyüş👍

0|0
    0|0