Bugün hepiniz eğlenecek misiniz?

bense bugün çok çalıştım. tezgahımdaki tüm limonları satmak için. bugün yılbaşı akşam evdekilere bi kilo meyve alabilmek için, kendilerini biraz olsun bu gün rahat hissetmeleri için 6 da yola düştüm o soğukta. tezgahımı pazarın en güzel yerine kurdum. tüm gün sulu sulu limon diye bağırdım. ben de yalan yoktur beyler limonlarım gerçekten suludur. haram yemem ben. eve şimdi geldim akşama kadar çalışmamın sonunda kazandığım 30 lirayla. gelirken biraz nevale aldım. herkes mutlu oldu. ben de mutlu oldum . tüm gün çektiğim derdi kederi soğuğu unutuverdim. sobamız yandı. aldığım kestaneler üstünde. evim sıcacık oldu. cebimde param kalmadı ama mutluyum. yarın tatil ama ben yine sabahtan limonlarımla sokağa düşerim. çalışmazsam aç kalırım çünkü. hayat herkese aynı tebessümü etmiyo. tadınızı kaçırmak istemezdim. eğlenmenize bakın. eğleneceksiniz di mi?

Güncellemeler:
evli değilim arkadaşlar okuyorum hem de çalışmalar işte.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• kardeşim sen yılbaşını falan bırak.. allah mutlulugunuzu bozmasın.. bırak bu günü ecnebiler kutlasın... bugun ayrıca mekkenin fethi bişe kutlanacaksa onu kutlayalım.. çocugunun rızkı için çalışıyosun ya allah kuvvet versin

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayat herkese esıt davranmıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah bereketini arttırsın kardeşim. Zaten bizim örfümüzde ve kültürümüzde yılbaşı eğlencesi olmadığı için eğlenenleri düşünüp de iç çekmemek lazım. Benim için de sıradan bir gün olacak. Allah katında beş paralık değeri olmayan bu dünya için tadımızı kaçırmayalım. Biliyorum, işin soğukta zor ve alın teriyle gerçekten de kazanılan bir para ama herkesin imtihanı farklı işte. Hayırlı mutlu geceler...

1|0
    0|0
  • Bütün gün yattım aşağa, demin aşağı inip bi ufak rakı alıp geldim, akşama doğru icer sızarım heralde

0|0
    1|0
  • hadi hayırlı olsun bende eylenemeycem evdeyim bak netinde mutlu bu yeter sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...