Nişanlınızın kanser olduğunu öğrendiniz, evlenir miydiniz?

Tek bununla da kalmayıp 6 ay içinde öleceğini öğrendiniz..

Evlilik hayaliniz var, çeyizler dizildi, eşyalar alındı, isteme fazlı geçti, 2 ay sonra düğününüz var..

Onunla evlenir miydiniz?

0|0
13|26

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ay dugunu ne beklemektense yildirim nikahi ile hemen evlenirdim o cok istedigi beyaz gelinligi bir an once giymesini saglardim

ve onu bir an bile yalniz birakmazdim her anin her dakikanin kiymeti cok degerli oldugundan elleri ellerimde gozler gozlerimde dolasirdim

ona hayatin tum mutluluklarini yasatmak icin elimden geleni yapardim

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• evet evlenirim...malı mülkü satıp dünyanın cennet bi köşesine gider her anımı ona adardım, valla yapardım. mesela link

1|0
    0|0
  • ona hayatının en güzel günlerini yaşatmak için çırpınırım..illa evlenmemiz şart değil ki :)

sonuçta Tortured in de dediği gibi ; '' Evlilik anlaştığınız insanı devletin ve ailelerin içini rahatlatacak prosedürden öte değildir. ''

ama ısrar ederse kırmam tabi...ilerde başıma sorun yaratma ihtimali bile olsa olsun varsın yeter ki mutlu olsun :)

3|0
    0|0
  • Bir insanın fazla yaşamayacağını öğrenmiş olmam alacağım kararlara negatif yönde bir etki yapmaz.Böyle bir durumda ölmemesi için atılabilecek adımlar nelerdir onu araştırıp, bu duruma engel olmaya çalışıp,onun moralini en üst seviyede tutmaya özen gösterirdim.

2|0
    0|0
  • link buna bak insan böyle bile seviyor işte gerçek sevgi aşk budur özlemek...

1|2
    0|0
    • bu da abartmış... böğğğ...

• amin bende istemiyorum böyle bir aşk

• evlenirdim ablam da seni ben gelin edecem unutma bu arada kaplan65 kankam nerde yaaaaaa

1|0
    0|0
  • Madem hasta neden 2 ay bekleyeyım.. Yıldırm nikahıyla hemen evlenirin. Sayılı günleri iyi değerlendirmek lazım... Unutulmayacak anılar oluşturabilirsek ömrümüzün sonuna kadar aklıma da başka birisi gelmez. Geçen günler sadece sevdiğime kavuşmak için beklemektir bir tür.

1|0
    0|0
  • evlenirim.ne kadar nikahın sabahına öleceğini bilsem de evlenirim.ve ölürse de mabedim olarak kalır.gelen hep onun varlığıyla yaşamak zorunda kalır

2|0
    0|0
  • eğer sizin gibi bi bayansam ve unu gerçekten seviyorsam. evlenir ve onu hayatının en mutlu bahtiyar adamı yapardım.(yazıktır güzel bi yaşantı görseydi zaten kanser olmaz dı dimi?)

1|0
    0|0
  • hemen evlenırdım 6 ay ıcın bıle olsa onu dunyanın en mutlu ınsanı yapmak ıcın elımden gelenı yapardım

1|0
    0|0
  • ona hayatımın en güzel günlerini yaşatmak için elimden geleni yapardım

2|0
    0|0
  • ben evlenirdim hemen.. cennette yanında olayım diye...

2|0
    0|0
  • yuhh artik felaket tellalimisin kiz ne bicim sorular bunlar

2|0
    0|0
  • evlenrm bu durumun benzeri başıma geldi ve beraber atlattık bu olayı

1|0
    0|0
  • evlenirdim

1|0
    0|0
  • tedavisi için elimden gelen herşeyi yaparım

1|0
    0|0
  • Evlenirim, biz yalanlar üzerine sevmeyenlerdeniz.

1|0
    0|0
  • evet evlenirdim...bekli ondan önce ben öleceğim,garantisi varmı?

1|0
    0|0
  • son anına kadar yanında olurum... gidince de manen yanında olurum...

1|0
    0|0
  • evet sonuna kadar giderim onunla. Son yolculuğunda da onun yanında olurum.

1|0
    0|0
  • Evet !

1|0
    0|0
  • seven adam zaten ölümü tatmıştır. sonu ölüm olsada vazgeçmezdim, zaten ölümden çok ayrılık yakmaz mı insanın canını?

0|0
    0|0
  • evlenmem ölünce gömer çiçek koyar hayatıma devam ederim.

0|0
    1|0
  • Nerde var ki öyle vefalı insanlar.Ben hiç göremedim şu yaşıma kadar.Herşey lafta kalıyor.

0|0
    0|0
  • İnsan sevdiği birisini son anlarında yanlız bırakır mı, bırakabilir mi?

0|0
    0|0
  • arkadaş nedir bugünkü ölüm muhabbeti :ı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Evlenirdim bende onunla ilgili bir hayal kurmuşum geleceğimizi düşünmüşüm neden evlenmeyimki çocuk bile yapardım ondan her baktığımda hatırlamak için evlilik herkesle düşünülebilecek bir şey değil tek bir insan gerçekten bunu hak der gerisi mantıktan öte bir şey değildir.

1|0
    0|0
  • herhalde yani evlenirdim okadar seviyorsam bir gece bile yanyana sarılarak uyumak bana yeterdi öleceğini bilsem bile ... aşk sevgi varsa tabi ha yoksa ilşki menfaate dayalıysa tabi bencillik yapıp ayrılır bazıları ama ben asla ayrılmazdm :(

1|0
    0|0
  • Evet hemen evlenirdim.

1|0
    0|0
    • tabi tabi öyledir zaten

• Öyle kripton bir sorun mu var?Hatta şu kadarını da söyleyeyim madem sevdiğim insan ölmek üzere onunla evlenip o altı ay içinde ondan hamile kalmaya çalışırdım.

• Evet evlenirim.

Bu benim isteğim benim kararım. Seven insan zaten sevdiği adamı/kadını bu denli ciddi bir hastalık karşısında yalnız bırakmaz. Edindiğim karardanda zerre pişmanlık duymam. Hasta sevgilimin mutluluğu elalem ne der'' kaygısından bin kat öndedir.

1|0
    0|0
  • Evlenirdim hatta hamile kalırdım ve ömrümün sonuna kadar tüm sevgimi ondan olan bebeğime verirdim,ömürboyuda ona dua ederek vuslatı beklerdim.

1|1
    0|0
  • düğünü düşüncek zaman mı var.yıldırımı nikahı bile yaptırırdım.hem hayat bu kimin ne olacagı belli olmaz.öldürmeyen allah öldürmüyor :)

1|0
    0|0
  • Evlenir hiç bitmeyecekmiş gibide yaşamıma devam eder hayatın tadını çıkarırdım belki öteki tarafta yeniden karşılaşırız..

1|0
    0|0
  • kesinlikle evlenirdim, hayat bu. kimimizin önce öleceğini nerden bilebiliriz. 5 dk sonrasına garantimiz var mı, yok ne yazık ki. Belki ben ondan önce ölürüm.

1|0
    0|0
  • Evlenirdim..hersey hayalini kurdugumuz gibi olsun isterdim..6ay lik bir omru paylasacak olsa da..

buna degerdi.

1|0
    0|0
  • evlenirdim kesinlikle ve her anımı onunla geçirirdim.

1|0
    0|0
  • empati yapardım ve evlenirdim..

1|0
    0|0
  • Lan siteyi ölüm sardı haaa :)

ben evlenirdim onuda tatmak güzel olurdu

1|0
    0|0
    • Zeytin.:=))) Sorma bu gün herkes ölümle pek haşır neşir hayırdır inşl. başımıza bir gelecek mi var :=))

• Böyle bir sorumu olur güzelim, yarın ölüceğini bilsem bu gün evlenirim..

1|0
    0|1
Yükleniyor...