Kapat

Kas yapan ve bu işlerden anlayan bakabilir mi?

bu kırmızıyla gösterdiğim yerler deki kasları nasıl büyütürüm? tekniklerin isimlerini versenizde olur! bide evde yapabileceğim bişey olursa çok iyi olur!!
Kas yapan ve bu işlerden anlayan bakabilir mi ?

Güncellemeler:
CEVAP YOKKKKK MUUUUUUUUUUUUU
HADİ LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNn

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• 2.5 kılo su sısesı doldur :DD kaldr ındıır :DDD dambıl nıyetıne

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1. gösterdiğin yer Triceps'in daha arka tarafı 2. yer ise bilk

tricepsin 3 başı vardır en zor gelişen kısmıda gösterdiğin kısımdır millet onu bırak 1 . baş için bile bitaraflarını yırtar supersetler dropsetler ağır kilolar vs vs. kardşeim onu evde yapman için 1 ansiklopedi okuman + günde 200 gram protein alman gerek adam akıllı istiosan :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Kas iyidir yapın bol bol. p

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Agirliklari aliyorsun kollarini aceydim kollarimi gitme diyeydim seklinde iki yana acip -avuc ici asagi bakacak- kaldiriyorsun. kollari kirmadan 90 derecelik hareketlerle elleri bele indirip tekrar omuz hizasina kaldiriyorsun. Kolay bolgeler cabuk gelisir

0|0
    0|0
  • kolun üst kısmındaki triceps. birçok hareketi var ama benim en etkili bulduklarım push down ve skull crushers. bilek kası içinse kıvırma hareketleri yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Vein doğru yazmış. Ben de bir ekleme yapiyim. İlk bölgeyi geliştirmek için dumbelları alıp iki kolnu 90 derece yana açıp kapayarak geliştirebilirsin

0|0
    0|0
  • Kardeş ilk önce dirsek kol arasını el pensesiyle yapabilirsin. Alt koluda dumble var onla değişik hareketler mesela yandan aşağı yukarı falan yapabillirsin.
    Kardeş sorum olcak boy kilo yazabilirmisin?

0|0
    0|0
    • boyum kısa kilomda çok az! boyum 1.68 civarı kilomda 50 civarı ama ben kilo almaya çalışıyorum bir en fazla 70 filan yapmayı düşünüyorum

• Bak benimde orantılı öyle boyumdan 1 kilo fazlayım. Kas görünmüyor ama gücün var. Sen bir 65 yap. Bende var işte fazla kas görünmüyor ama var barfiks falan sorlanıyorum kiklodan sadece !!!

• evde triceps antrenmanları yazarak ilk bölgeyi büyütebilirsin ikinci bölge için küçükken süt içmen lazımdı ama onada bilek antrenmanı diye aratırsan uygun şeyler bulursun.

0|0
    0|0
    • peki o bölgeye şey dedinya küçükken süt içmen lazımdı diye yani ben çalışırsam ve kalınlşmazsa orası amilyat türü birşeyle yapılabilirmi çünkü bir yerde silikondan kas yapan duymuştum?

• salona yazılda kardeşim doğu taraflarında bir şehirde oturuyorum adam gibi salon yokki?

• adam gibi bir salona ihtiyacın da yok 5 bilemedin 6 alete ihtiyacın var zaten.

• dediğin kaslar. biri triceps diğeri bilek kası. google da bak bulursun

0|0
    0|0
  • kardeşim yaşın gençse manuel takıl hem bileğin hem tricepslerin gelişir :D

0|0
    0|0
  • osbir kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...