Şu an çıldırmak üzereyim. Bir bakar mısınız? ? ?

Hergün spor yapıyorum. Diyetteyim de. Dun kiloma baktim 2 kilo vermiştim. Ayniydi. Akssm da biraz şınav çektim uyudum. Simdi kiloma bakıyorum. Verdigim 2 kiloyu almışım. Şok oldum. Sabahtan beri tekrar deniyorum ayni. Ne olduda böyle oldu delirebilirim şu an

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tartıda sorun yok değil mi?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yemek yiyince kilo artar. Ama bu insanın gerçek kilosunu göstermez, gün içerisinde belli süre geçince esas kilonu gösterir, yani yemek yedikten sonra tartıldıysan takılma ona sen devam et sporuna ve diyetine eğer bunlara takılırsan daha çok kilo alınıyor buna emin ol bende biliorum yaşadım yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• E yemek yediysen olur tabiii

0|0
    1|0
    • Ne alaka? Dun aksam corba ve salsts vardi yrmekte. Ekmek bile yemedim.

• Demekki su bile yarıyor sana. Metabolizma yavaş.

• o aldığın kilolar yağ değil kas canım şınav falan çekersen ağırlık kaldırırsan yağı eritir kası arttırırsın aldığın kilo da kas. Bana güven çünkü aylardır bu sporlarla ilgileniyorum her konuda bilgim var.

0|0
    0|0
    • Ne yapmam lazım peki. ? Sporu bırakmak istemiyorum.

• istediğin bir vücuda ulaştığın an diyete devam et ama spor temponu biraz azalt :)

• Tamam Teşekkürler :)

• o 2 kilo vucuttaki su dur vucudun ihtiyacını alır verir bu şekilde gider spor hocan nasıl bir mankafa ki seni en basından bilgilendirmemiş.

0|0
    0|0
    • Bu hafta şehir disina çıkıyorum. Döndüğümde sorararim. Bu arada kilo almadim diyosun galiba

• almadında vermedinde vücuttaki ödem o

• anladım teşekkür ederim :)

• aslinda onlar gaz ya da hava merak etme yag degiller

0|0
    0|0
  • Uykudan dolayı şişkinlik vardır bir iki saate geçer

0|0
    0|0
    • İnşallah öyle olur

• Teşekkür ederim :)

• Rica ederim ama durmak yok spora devam yemek yok su bol bol iç:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Karnı tok olunca insanın

0|0
    1|0
  • Tartı bozuk olabilir.

0|0
    0|0
    • Umarım öyledir

• Hayır onceden kilo sorunum yoktu. Bu yil 2 ameliyat gecirdim. Ve kilo aldim yeni yeni öğreniyorum pek bilgim yok

• Araştırma yapman tedirginliğini alıp daha kontrollü ve sağlıklı zayıflamanı sağlayacaktır.

• tuvalete git :D :D

0|0
    0|0
  • verdiğin kilo değildir büyük ihtimalle su vermişsindir

0|0
    0|0
  • Sürekli bakıp durma kilona verirsin elbet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...