Kaçan kovalanır derler ben oun gözünde basitleştim n'apmam lazım

çokkkkkkk sevdim değer ilgi alaka artık basitleştim ve ayrıldık hep üzdü değer vermedi ve hakaret saygızlık yaptı benim onu peşimden koşturmamın yolunu söylermisiniz canı acısın benim gibi yansın napmam lazım ayrıldık ama demalı tarşıyoruz ve umdimi kestim artık ama seviyorum adım attım istemedi ama uzaktan seviyomuş beni acı çektiğimi görüyo ve zevk alıyo bundan süründüryo npçam ben:( bide komşuyüzz

Güncellemeler:
şuan istanbuldayım mekan 34 deyıp yılbasını kutluyorum dıyımmı facede herkese acık yorum atıp lesın bakar :D:D catlaması ıcın o ıstanbula gıttıgımı duyarsa kesın catlar vede kızar yada ters teper sgur:S

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• konuşma. bakma. duyma. görme. yokmuş gibi davranırsan varlığını ispat cabasına girecektir. bu temel kuraldır.

2|0
    0|0
    • sen hala yanlış yerdesin. bunu yaparken kendinde böyle hissedeceksin. gerçekten öyle yasayacaksın. yoksa içinde bir kenarda hala duruyorsa boşuna yaparsın sonuç alamazsın. ayrıca tsk ler :)

• saol en ıyısı sessız kalmak

Erkekler Ne Diyor 4

• UNUT GİTSİN HİÇ BİŞİ OLMAMIŞ GİBİ HAYATINA DEVAM ET İNTİKAM BESLEME GÜNÜN BİRİNDE YOLLARINIZ İLLAKİ Bİ YERLERDE KESİŞİR GÖZLERİNDEKİ MUTLULUĞU GÖRDÜĞÜ ZAMAN PİŞMAN OLUCAKTIR. AMA SENİ PERİŞAN HAYATINDAN BIKMIŞ Bİ ŞEKİLDE GÖRÜRSE BİL Kİ İÇTEN MUTLU OLUCAKTIR.. ONA BU ZEVKİ YAŞATMA DERİM...

1|0
    0|0
  • koşma sen arkadan

1|0
    0|0
  • Allah belasını versın demekten baska caren yok :) kaç kovala taktiği bazılarının hosuna gider evet kovalamak gerekıyor bazı durumda ama ümit alamazsan ne fayda ? O yuzden ıntıkam deme

1|0
    0|0
  • bı kere ipi adamın elıne vermıssın zor alırsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bişey yapmıcaksın canım hiçbişey yapmıcaksın :)

1|0
    0|0
  • Gercekten hic takma yaaa bosver tak koluna birini o zaman gorsun serefsiz be :D

1|0
    0|0
  • kelin ilacı olsa başına sürer...inan bende bilmiyorum...bu tarz bir erkeği tersine döndürmeyi..

1|0
    0|0
    • bacım neler ettı bana neler allah cezanı versın gıt baska bırnı bul bende bulcam dedı sırf yakmak ıcın acımdan zevk alıyo

• aynen bende allah bu erkeklerın hepsımı <aynı olur arkds ya:(

• aynı olur ya

• gell buraya bacımm senı ben anlarımm.

1|0
    0|0
Yükleniyor...