Zlatannnn geliyormu sizce?

bu gece oynadığım maç paristeki son maçım olabilir..önemli bir karar vermek üzereyim demiş... gelll beee zalımın oğlu gelde yıkk ortalığı :) gelir inşalalhhh :)

Güncellemeler:
hiçmi cimbomlu yok :)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Hocam salı günü her şey açıklanacak. Bu gün Zlatan Psg ile son maçına çıktı. Tek yapmamız gereken beklemek :))

0|1
    0|0
  • Carsamba gunu İstanbul'da yarin yani pazartesi fransada gizli imza attiracak musaade verdiler yoneticiler psg ile protokolde anlasma saglandi. Sali gunu de borsaya bildirilecek

0|0
    0|0
    • Nerden duydun

• dün araştırdım ben aslında olay öyle değil cem uzan tansu çillerle ters düştü bunlar aşırı büyümüşlerdi avrupanın sayılı zenginleri arasındaydılar ve yavaş yavaş bitirdiler tehtit almışlar ve bir gecede bankalarını batırmışlar cem uzanda cemaatten korkmuş kaçmışlar. Devleti dolandırdı diyolar ama cem uzan diyo belgesi varsa kuruşu kuruşuna öderim ben diye. Telsimi 9 milyar dolara satmamıştı cem uzan gittiler 4 milyar dolara sattılar yani yerli yatırımcı bırakmadılar ülkede. Aydın doğan benden borç isteyen adamdı diyo :D

• Onun tüm içeriklerini biliyorum ben :D boş ver konuşmayayım ama şunu söyleyeyim cem uzan hayranı değilim ama çok uyanık ve akıllı bir adam şu an halen bile zengin @JackqueeLıne

• Gelmeyecek diyorlar :)

0|1
    0|0
  • Ya gelir
    Ya gelmez

0|0
    0|0
  • gelirse kuş avına çıkacaz

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0