Erkekler, fener shakhtar karsisinda ne yapar?

evet beyler fener rovans macinda sizce ne yapar rvp nin performansi ne olur gokhanin sakatligi bizi nasil etkiler?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Rvp oynamaz yıne henuz hazır degil. Hazır olsaydı oyuna gırdıgınde o kacırdıgı pozisyonu atardı. Yine ikinci yarı gırer ama daha erken gırer. Hasan Ali cok acık verdı ama adamın yapacagı bır şey yoktu gökhanın yedegı olarak şeneri aldık o da cezalı cıktı. Hasan ali zoru başardı sol da oynayan bırının sag da oynaması cok zor. Pereira zaten özel ıstekte bulundu oynaması şart degildi ama oynaması gerekıyordu mecburen. Şenere gelince şener gökhan gibi gidip gelemıyor ofansıif yonu daha ıyı ama defansıf olarak bıraz daha zayıf.1 gol atsak bize yeter ama o 1 golu atmak cok zor olacak. Fenerbahceliyim ama orada shaktarı yenmemız cok zor ya 1. 0 yenelim ya da 1.1 berabere kalalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Favori shaktar ama futbolbu bekleyip gorelim.

0|0
    0|0
  • Shakthar deplasmanda cok güzel oynadi.. kendi evinde bu performanstan daha iyi performans sergiler ise.. turu geçebilir

0|0
    0|0
    • Tovbe de evrene pozitif dusunce yolla

• shaktara basarılar

0|0
    1|0
  • Mutlaka gol atmalıyız ki daha rahat oynayabilelim. Ama elenirsek de çok üzülmem çünkü takım henüz hazır değil. Şener oynayacak bu maçta, GG'nin yokluğunu hissettireceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • elenirsek ben cok uzulurum ya kadikoyde 1 gol atariz demistim ama olmadi hasan ali yi oynatmazlar ins

• Üzülme bence. Dediğim gibi takım tam anlamıyla hazır değil, kaldı ki bu turu geçersek, daha güçlü rakipler bizi bekliyor olacak. Onu da geçtik diyelim, gruplardan çıkmayı beklemek baya bir rüya olur. Ancak gruplara gidip oradan 3. olup UEFA'ya geçebilirsek o şekilde çok daha iyi olmuş olacaktır bizim için. Hem Ş. Ligi'nden para kazanıp hemde UEFA'da grup maçları ile uğraşmamış oluruz.
      Bu arada Hasan Ali elinden gelenin en iyisini yaptı. O çocuk sağ ayağını yürümek için kullanıyor. Mecburiyetten sağ bek oynamak zorunda kaldı.

• işimz zor deplasman da inş gecer fener

0|0
    0|0
  • Yenecek inşallah

#JuSt

0|0
    0|0
  • Zor be gülüm takim olmayı ogrnemeleri lazim

0|0
    0|0
  • Mac skoru 1-1 olur sow atar fener guler rvp daha hazir değil nani orta sow gol turu getirir insallah :)

0|0
    0|0
    • bence de 1-1 biter gibi ama biz penaltidan atariz sanki oyle dogdu icime

• valla artik avrupayi bir yerden fethetmek lazim bu da en uygun uefayla olur sampiyonlar ligi zor be fanatikligime gelince abim sagolsun :)

• Uefa da zorlasti artik dusuncen fenerin kaderi olsun umarim abine selam soyle tebrikler :))

• Turu geçeriz inşallah. En çok pereria ya güveniyorum

0|0
    0|0
  • Shaktar yener bence fener elenir

0|0
    0|0
  • Yenilir kezban hanım

0|0
    0|0
    • kezban mi cok ayip yenilir demene ayri uzuldum

• Tekrar iyi geceler kamil

• Sanada kezban hanım 😎

• Turu geçecek bir skor alacağız kesinlikle.

0|0
    0|0
  • geçer gider ne zman ya mç

0|0
    0|0
  • başarılar şaktar

0|0
    0|0
  • Yenilip elencek sanki

0|0
    0|0
  • senin gibi hatunlar var mı ya :)