Arkadaşlar yürüyüşle zayıflanır mı?

merhaba arkadaşlar çok kilolu değilim ama fazlalaık var biraz yürüyüşle zayıflayamak basit diyolar sizcede yürüyüş ve yemeye dikkat edilerek zayıfllanır mı? ya da yürüşle zayıflayanlar deneyimlernniz var mı?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• yürüyüş iyidir hem zayıflatır hem sindirim sistemine etki eder

0|0
    0|0
  • Çok fark ediyor emin ol. Ama hızlı bir tempo ile yürümelisin. Yani yorulduğunu terlediğini hissetmen gerekiyor. Onun dışında gezer gibi sağa sola barak sarsıkça bir yürüme hiçbir şeye yaramayacaktır.

0|0
    0|0
  • hızlı ve tempolu olması lazım ölü gibi yürürsen ısınmaz vucudun

0|0
    0|0
  • fazlalılarını kaslarnı çalıştırarak eritebilirsin, aynı zamanda dengeli beslenme ve uykuda önemli

0|0
    0|0
  • Normal nabzinin %60 usrtube cikarsan olur.
    Mesela nbiz 60 sen 96 nabza cikarsan depo ettiginden yakar vucut buda zayiflatir ama kas hacmi kaybetmemek icin agirlikta calismak lazim

0|0
    0|0
    • ağırlık derken neler mesela?

• Ya dambil olur agir olmucak sekilde ama bu isin asil sirri beslenme ve bol su tuketimi karbonhidrat yag seker uzak durcan ekmegi kesicen zor olcak ama yapican

• Koşarak mümkün

0|0
    0|0
  • sadece bacakların ve ayak bileklerin kas yapar

0|0
    0|0
    • zayıflama olmaz mı yani?

• bol bol ter atarsın benim gibi bu akşam 1 saat yürüdüm unuttuğum siparişi götürmek yarım saat eve gitmek bir yarım saat daha

• Yürüyüş zayıflatmaz
    Yemekten sonra yürüyüş yaptığında yediklerini eritir sadece

0|0
    0|0
  • En iyi zayıflama ve kalıcı zayıflama yöntemi tempolu yürüyüştür

0|0
    0|0
  • Zayıflanır tabi.

0|0
    0|0
  • Çok fazla değil ama değişim olur

0|0
    0|0
  • Tabi ki zayıflanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• zayıflarsın da az ye kanka.:')

0|0
    0|0
  • tabi ki ancak düzenli olacak yürüyüşler ve öyle yarım saat falan değil bir buçuk iki saat yürünmeli günde haftada 5 günden fazla yürü verirsin rahat

0|0
    0|0
  • yürüyerek sadece bacaklarını sıkılaşır zumbayı tavsiye ederim bende etkisi oldu

0|0
    0|0
  • Tabik

0|0
    0|0
  • evet zayıflanıyor

0|0
    0|0
  • 45 dk aksam yemeğinden sonra yürü zayıflarsın daha az ya da daha fazla değil ama

0|0
    0|0
  • Hızlı. yürü ama katkisı olur

0|0
    0|0
    • teşekkürler deneyimin vra mı ::?

• Ben kostum 1ayda erki gosteeiyor yani dusuk tempoda kosuyorum bide gobgimi sıkistırmak icin hareketler yapiyorum ama bu aralar kosuyu bıraktim bida baslicam ama cok sicak

Yükleniyor...